^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I , II , III, V  

06.00 - 16.00

Oddział IV

08.00 - 13.00

REKRUTACJA

-

Gościmy

Odwiedza nas 189 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

         Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

Sample Data-Articles

Grupy ~2023/2024

Oddział I

dzieci 3 letnie 
wychowawczynie:  mgr Aneta Duszkiewicz, mgr Maria Moryto

Pomoc nauczyciela: Anna Zybała

Oddział II

dzieci 4 letnie 
wychowawczynie:  mgr Agnieszka Piechota, mgr Karolina Skowron

Pomoc nauczyciela: Joanna Dziekan

          

Oddział III

dzieci 5 letnie - "Sówki"
wychowawczynie:  mgr Alicja Siebierańska, mgr Dorota Staszko, mgr Donata Witek

            

Oddział IV

dzieci 5,6 letnie - "Bystrzaki"
wychowawczynie:  mgr Donata Witek

   
Oddział V

dzieci 6 letnie (budynek szkoły)

wychowawczynie: mgr Anna Barszcz, mgr Gabriela Trela 

 

Język angielski    mgr Marta Grzelak
Religia   ks. Piotr Turek

Rok 2022/2023

 Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w licznych konkursach- plastycznych, muzycznych, logopedycznych na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, kuratoryjnym, powiatowym, gminnym. Sam udział jest już niezwykłym wyróżnieniem dla przedszkolaków, ale możemy pochwalić się licznymi sukcesami osiągniętymi przez najmłodszych.

I SEMESTR

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Dobre i złe postacie z bajki"

    •  I miejsce - Karolina Białek 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Dobro ma moc"

    •  I miejsce - Lena Zboch 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Moja Kartka Bożonarodzeniowa"

    •  II miejsce - Lena Zboch 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa"

    •  I miejsce - Krzysztof Bajor 4 lata, opiekun Dorota Staszko

»  Ogólnopolski Konkurs  "Mali reporterzy akcji AMOS"

    •  NAGRODA GŁÓWNA - materiały plastyczne o wartości 1500 zł oraz NAGRODA SPECJALNA  o wartości 500 zł (łącznie 2000zł), 4 latki- opiekun Alicja Siebierańska

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Andrzejkowy strój"

    •   NAGRODA GŁÓWNA - Julia Załucka 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska 

Dodatkowo grupa zwyciężczyni otrzymała voucher uprawniający do 25% rabatu na warsztaty "W Fabryce Świętego Mikołaja", które odbyły się 5 grudnia.

 »  Internetowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Grupowa Choinka "

    •  III miejsce - grupa 4 latków, opiekun Alicja Siebierańska

 

KONKURSY GMINNE

»  Gminny Konkurs Plastyczny  "Gore Gwiazda Jezusowi"

    •  NAGRODA - Krzysztof Kolano 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska, Dorota Staszko

 

II SEMESTR

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

»  Międzynarodowy Konkurs Plastyczny  "Moje miasto - moja duma"

    •  I miejsce - Zuzanna Skowron 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Kocham moje miasto"

    •  III miejsce - Zuzanna Skowron 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Wystrzałowa zabawka kąpielowa"

    •  NAGRODA GŁÓWNA  - Grupa 4 latków - bon o wartości 500 zł do wykorzystania na środki higieniczne w drogerii Rossman - opiekun Alicja Siebierańska

 

KONKURSY GMINNE

»  Gminny Konkurs Plastyczny  "Wielkanoc"

    •  NAGRODA - Maksymilian Wilk 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    •  NAGRODA - Krzysztof Kolano 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska, Dorota Staszko

    •  NAGRODA - Krzysztof Kolano 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    •  NAGRODA - Aleksander Lasek 6 lat, opiekun Donata Witek

    •  NAGRODA - Zofia Drozd 5 lat, opiekun Donata Witek

    •  WYRÓŻNIENIE - Małgorzata Karp 6 lat, opiekun Donata Witek

    •  WYRÓŻNIENIE - Mateusz Kozdęba 6 lat, opiekun Donata Witek

    •  WYRÓŻNIENIE - Zofia Barnat 4 lata, opiekun Dorota Staszko

Światowy Dzień Drzewa

Co roku 10 października obchodzimy w Polsce Dzień Drzewa, który jest elementem edukacji ekologicznej. W naszym przedszkolu w grupie 3, 4  latków również odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew. Dzieci poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Poznały także etapy wzrastania drzewa. Mnóstwo radości przyniosło dzieciom stworzenie dużych drzew, dzięki którym powstał piękny owocowy sad.

   

Grupy ~2022/2023

 Oddział I

dzieci 3 letnie 
wychowawczynie:  mgr Agnieszka Piechota, mgr Karolina Skowron

Pomoc nauczyciela: Joanna Dziekan

          

Oddział II

dzieci 4 letnie - "Krasnoludki"
wychowawczynie:  mgr Alicja Siebierańska, mgr Dorota Staszko

Pomoc nauczyciela: Anna Zybała

            

Oddział III

dzieci 5 letnie - "Sówki"
wychowawczynie:  mgr Aneta Duszkiewicz, mgr Joanna Błocho

   
Oddział IV

dzieci 5,6 letnie

wychowawczynie:  Donata Witek     

       
Oddział V

dzieci 6 letnie - oddział mieści się w szkole

wychowawczynie:  mgr Gabriel Trela, mgr Anna Barszcz

Język angielski    mgr Marta Grzelak
Religia   ks. Piotr Turek
Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie