^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I , II , III, V  

06.00 - 16.00

Oddział IV

08.00 - 13.00

REKRUTACJA

-

Gościmy

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

         Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

2022/2023

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 oddziałów z budynku przedszkola, odbędzie się w piątek 30 czerwca 2023 r. według następującego porządku:

  • grupa 5,6 latki - godz. 12.00
  • grupa 4 latki - godz.12.30
  • grupa 3 latki - godz. 13.00
  • grupa 5 latki - godz. 15.00

Na uroczystość zakończenia roku zapraszamy do sal w których uczą się poszczególne grupy.
Msza święta na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona 22 czerwca o godz. 16.00.

Przypominamy, że w okresie od 1 do 31 lipca, dyżur wakacyjny pełni Przedszkole w Trześni.

Od wtorku 1 sierpnia 2023 dyżur dla zadeklarowanych dzieci pełni Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Dzień Mamy i Taty

Przedszkolaki wraz z rodzicami świętowały Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji, dzieci z wszystkich grup przedszkolnych pod bacznym okiem wychowawczyń przygotowały występy artystyczne. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale wystąpiły przed bliskimi i Dyrekcją. W ten sposób najmłodsi chcieli podziękować za troskę, wyrozumiałość i ciepło jakim są otaczani każdego dnia, a w szczególności za miłość, której nic nie zastąpi. Oprócz tradycyjnych już upominków, dzieci podarowały swoim najbliższym radość, uśmiech i niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze rodziców po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z dziećmi.  

  

Wyjście do pasieki

2 czerwca dzieci z grupy 4 latków oraz 5,6 latków wybrały się z wizytą do pasieki. Dzieci miały możliwość podglądnąć życie pszczół w ich naturalnym środowisku. Pan pszczelarz opowiedział nam o zwyczajach i roli pszczół. Dzieci dowiedziały się dużo o pracy pszczelarza, mogły podejść do uli i zobaczyć z bliska rój pszczół z królową, plastry pszczele, Nie tylko zobaczyły, jak powstaje miód i wosk, ale spróbowały  pysznego, zdrowego miodku. Na koniec dzieci mogły pobawić  się w domku na drzewie oraz na huśtawce.

   

Wycieczka do Nadleśnictwa Tuszyma

W dniach 30 maja oraz 6 czerwca 2023 r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce do Nadleśnictwa Tuszyma. W programie wycieczki był pobyt w Rezerwatowej Hodowli Konika Polskiego, terenowe zajęcia edukacyjne prowadzone przez leśniczego oraz wspólne grillowanie. Dzieci słuchały informacji i ciekawostek przyrodniczych , oglądały okazy przyrodnicze w punkcie edukacyjnym. Zbierały również materiał przyrodniczy i uczestniczyły w zabawach ruchowych. Po skończonych zajęciach czekały na dzieci smakowite kiełbaski przygotowane przez panie. To był wspaniały dzień w którym zdobywaliśmy cenną wiedzę i świetnie się bawiliśmy.

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie