Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Pora roku - Lato

---------------------------------------------------------

Prosimy Rodziców o nie wchodzenie w obuwiu do sal

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Rodzice,

·         Prosimy o pozostawienie w szatni przynajmniej jednego kompletu ubranek zastępczych. Powinien on zawierać obowiązkowo: skarpetki, majtusie, rajstopki, koszulki, spodenki oraz ubranka dostosowane do aktualnej pory roku (tak by w razie potrzeby, dziecko miało zapasowy komplet do przebrania w swoim worku lub podpisanej reklamówce).

·      Prosimy o wkładanie pantofelków do worka jedynie przy wychodzeniu dzieci z przedszkola do domu. Gdy przyprowadzają Państwo dzieci, zostawiajcie buciki pod półką- nie w worku. To znacznie ułatwi nam ubieranie grupy na spacer.

·     Listy opłat za wyżywienie i świadczenia są dostępne u Intendenta oraz po zalogowaniu na stronie  http://oplaty.zs-chorzelow.pl/ . Opłat należy dokonywać terminowo po zakończeniu miesiąca w terminie  do 10-tego następnego miesiąca.