Dyrektor Zespołu Szkół  w Chorzelowie informuje,

że Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie

będzie sprawować opiekę wakacyjną w sierpniu.

Natomiast w miesiącu lipcu dyżur pełnić będzie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trześni.

---------------------------------------------------------

Prosimy Rodziców o nie wchodzenie w obuwiu do sal

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Rodzice,

·         Prosimy o pozostawienie w szatni przynajmniej jednego kompletu ubranek zastępczych. Powinien on zawierać obowiązkowo: skarpetki, majtusie, rajstopki, koszulki, spodenki oraz ubranka dostosowane do aktualnej pory roku (tak by w razie potrzeby, dziecko miało zapasowy komplet do przebrania w swoim worku lub podpisanej reklamówce).

·      Prosimy o wkładanie pantofelków do worka jedynie przy wychodzeniu dzieci z przedszkola do domu. Gdy przyprowadzają Państwo dzieci, zostawiajcie buciki pod półką- nie w worku. To znacznie ułatwi nam ubieranie grupy na spacer.

·     Listy opłat za wyżywienie i świadczenia są dostępne u IntendentaOpłat należy dokonywać terminowo po zakończeniu miesiąca w terminie  do 10-tego następnego miesiąca.