Świetlica przedszkolna

Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Pora roku - Zima

Działalność dydaktyczno - wychowawcza

Nasze Przedszkole pracuje w oparciu o Koncepcję Pracy i Rozwoju Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie. Podstawą naszego działania jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego, wzbogacona o ciekawe formy i metody pracy, a także odpowiedni dobór i zastosowanie środków dydaktycznych. Każda z grup posiada pakiety edukacyjne zawierające karty pracy dostosowane do wieku dzieci. Prowadzimy także obserwację dzieci 3 i 4 letnich oraz  diagnozę gotowości szkolnej wśród dzieci 5, 6 letnich,  mająca na celu określenie jakiej pomocy potrzebuje dziecko aby jego start szkolny był pomyślny, jak wspierać dzieci i ich aktywność oraz jak pomóc naszym wychowankom w okresie adaptacyjnym do przedszkola.