Oddział I , II , III

Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

Kochani udało się! Wygraliśmy matę edukacyjną!

Znaleźliśmy się w gronie laureatów w Ogólnopolskim Konkursie pt. Rozumiem, szanuję, akceptuję od najmłodszych lat.
To dla nas ogromny sukces! Znaleźliśmy się w gronie 5 nagrodzonych placówek z całej Polski, które wykonały najlepsze projekty w konkursie.
Dzięki Waszemu wsparciu wygraliśmy matę edukacyjną o znacznej wartości. Bardzo Wam dziękujemy za każdy oddany głos- jesteście wspaniali.  Było warto dla tego uśmiechu.  Brawo 5 latki! A teraz z niecierpliwością czekamy na nagrody.:):)

Obraz może zawierać: 6 osóbObraz może zawierać: tekst „DZIĘKUJEMY!” Obraz może zawierać: 6 osób

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Nie tylko dorośli mają swoje święta. Maluchy także! :) Z okazji przypadającego dzisiaj Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, życzymy wszystkim naszym słonecznym dzieciakom dużo radości, zabawy, niezliczonych przygód w odkrywaniu świata:)

Obraz może zawierać: tekst „DZIEŃ RZEDSZKOLAKA 20 września printetek” Obraz może zawierać: tekst „DZIEŃ RZEDSZKOLAKA 20 września printetek” Obraz może zawierać: tekst „DZIEŃ RZEDSZKOLAKA 20 września printetek”

Udało się! Jesteśmy o krok od wygranej!!

Przeszliśmy 1 etap konkursu, w którym pokonaliśmy setki placówek z całej Polski !!! Tylko 15 prac przeszło do 2 etapu!
Teraz już wszystko w Waszych rękach! Aby pomóż nam wygrać nagrody należy wejść w link:

i zostawić reakcję pod naszą tablicą. A więc do dzieła! Zostaw łapkę w górę pod podanym wyżej linkiem. Zachęć innych. Każdy głos jest cenny!

Obraz może zawierać: tekst „WYŻSZA SZKOŁA HUMANITAS ODDAJĘ GŁOS PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE w CHORZELOWIE "ROZUMIEM, SZANUJĘ, AKCEPTUJĘ JUŻ OD NAJMŁODSZYCH LAT" KONKURS DLA PLACÓWEK EDUKACJI SZKOLNEJ PRZEDSZKOLNEJ Το się liczy”Obraz może zawierać: tekst „WYŻSZA SZKOŁA HUMANITAS ODDAJĘ GŁOS PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE w CHORZELOWIE "ROZUMIEM, SZANUJĘ, AKCEPTUJĘ JUŻ OD NAJMŁODSZYCH LAT" KONKURS DLA PLACÓWEK EDUKACJI SZKOLNEJ PRZEDSZKOLNEJ Το się liczy”Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Ubezpieczenie 2020/2021

Każdy Rodzic samodzielnie ubezpiecza dziecko  podpisując  indywidualnie z wybranym przez siebie Towarzystwem Ubezpieczeniowym  umowę - mając możliwość dostosowania pakietu i formy ubezpieczenia do własnych potrzeb i kryteriów. Więcej informacji na temat ubezpieczenia znajdą Państwo pod linkiem: http://www.zs-chorzelow.pl/index.php/aktualnosci/1092-ubezpieczenie-uczniow-20202021

Nowy rok szkolny już tuż-tuż. Zebranie z rodzicami.

Dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie zaprasza Rodziców nowo przyjętych dzieci do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 oraz przedstawicieli trójek klasowych pozostałych grup na spotkanie organizacyjne w dniu 31 sierpnia 2020 r. o godz.16.00 w budynku przedszkola.
Zajęcia wychowania przedszkolnego odbywać się będą od wtorku 1 września 2020 r. w godz. 6.00-16.00 z zachowaniem procedur związanych z reżimem sanitarnym

Wszelkie informacje na temat spraw organizacyjnych będą podane przez wychowawców w pierwszych dniach września.

Co przynieść ze sobą pierwszego dnia?

- podpisane na podeszwie- buciki na przebranie, takie które dziecko będzie umiało samodzielnie zdjąć i założyć,

- podpisany worek/reklamówkę z zapasowymi ubraniami (pozostawiony w szatni),

- podpisany malutki ręcznik koniecznie z przyszytą zawieszką

*Dla dzieci, które leżakują, przynosimy piżamkę oraz wyłącznie poszewki na poduszkę i kołderkę (wymiar standardowy łóżeczkowy ok. 120x70 ). Nie przynosimy dodatkowych kocyków, poduszek ani prześcieradeł.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz Facebooka przedszkola, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje.

Znalezione obrazy dla zapytania zebranie organizacyjne w przedszkolu