Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

Zarządzenie Dyrektora - opłaty za żywienie

W porozumieniu z organem prowadzącym Dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie ustala nowe opłaty za żywienie w przedszkolu i szkole w czasie ograniczonego funkcjonowania jednostek oswiatowych w związku z COVID-19. Zarządzenie nr 18/2020

Wyjątkowe życzenia z udziałem naszych przedszkolaków

Wyjątkowe życzenia z okazji Dnia Matki przygotowały dla swoich mam przedszkolaki z gminy Mielec oraz Ośrodek Kultury w Chorzelowie. Dzieciaki piosenką chciały podziękować wszystkim wyjątkowym kobietom, za trud wychowania i dar życia. Wśród wykonawców utworu Arki Noego „Kiedy Byłam Jak Kropelka”, znalazły się również Julia 4l. i Milenka 4l. z naszego przedszkola. Gratulujemy dziewczynkom pięknego występu!  A nagranie można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/6x5XWZ9GERE  A.S.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Konkurs "Portret mojej Mamy"

Dzień Mamy to bardzo wyjątkowy dzień, w którym chcemy podziękować za miłość, codzienną troskę i opiekę. Z tej okazji wszystkim mamusiom życzymy wszystkiego co najlepsze! Jednocześnie dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym KONKURSEM pt. 'Portret mojej Mamy". Nadesłane prace były przepiękne, a fotografie wspaniałe. Galerię możecie obejrzeć na naszym Facebooku. Upominki w postaci dyplomów zostały już wysłane do uczestników. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!    A.S.

Obraz może zawierać: 3 osoby Obraz może zawierać: ludzie stoją Obraz może zawierać: 2 osoby, drzewo, dziecko, roślina, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: rysunek  Obraz może zawierać: 2 osoby, niebo, okulary przeciwsłoneczne, chmura i na zewnątrz

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Dyrektor ZS w Chorzelowie informuje, że od dnia 25.05.2020r wznowione zostają zajęcia opieki przedszkolnej, zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach I-III  oraz konsultacje dla uczniów klasy VIII w Zespole Szkół w Chorzelowie. Bardzo prosimy o  zapoznanie się procedurami zapewnienia bezpieczeństwa,  a także z deklaracjami udziału uczniów w zajęciach.

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelowie
Deklaracja jednorazowa- przedszkole
Oświadczenie codzienne

Śpiewające życzenia z okazji Dnia Matki

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Chorzelowie i Wójta Gminy Mielec. Aby wziąć w niej udział należy nagrać filmik z wykonaniem piosenki "Kiedy byłam jak kropelka" i przesłać go do organizatorów. Szczegóły akcji znajdziecie na Facebooku oraz pod podanym linkiem:  https://kultura.gmina.mielec.pl/index.php/osrodek-kultury/922-internetowy-dzien-mamy-w-gminie-mielec. Serdecznie zapraszamy!

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - zapraszamy do wspólnej zabawy

8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek 📕📗📙 Z tej okazji wszystkim Bibliotekarzom, życzymy wytrwałości i satysfakcji w pracy. Dziękujemy zwłaszcza pani Krysi za całoroczne spotkania czytelnicze, niezwykłe podróże w świat fantazji i wspólne odkrywanie przygód naszych ulubionych bohaterów.
A naszych przedszkolaków zapraszamy do zabawy „Moja ulubiona książka - pochwal się swoją książką". Zdjęcia z Waszymi ulubionymi bajkami, opowiadaniami i książeczkami możecie zamieszczać w komentarzu pod postem na naszym Facebooku lub przesłać w wiadomości. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!:)   A.S.

Obraz może zawierać: tekstObraz może zawierać: 1 osoba, dzieckoObraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i w budynkuObraz może zawierać: tekst

Poznaliśmy wyniki konkursu w ramach projektu "Czyściochowe przedszkole"

Znamy już wyniki konkursu, w którym brało udział nasze przedszkole. Wykonana przez dzieci praca w ramach projektu "Czyściochowe Przedszkole" zdobyła łącznie 108 głosów.

Zabrakło jedynie 29 głosów, by znaleźć się w gronie laureatów. Szkoda, że zainteresowanie walczeniem o nagrody dla naszych dzieci, było tak małe. Zwłaszcza, że mamy 150 rodziców, a głosowanie trwało aż miesiąc.

Dlatego tym mocniej dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję i oddawali głosy na pracę wykonaną przez naszych przedszkolaków.
Niezależnie od wyniku gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom pięknej pracy oraz zwycięzcom, do których powędruje bon - o wartości pół tysiąca złotych!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Obraz może zawierać: tekst „WYNIKI KONKURSU”  Czy przedszkole Twojego dziecka jest już „Czyściochowe”? - infoWire.pl

Międzynarodowy Dzień Strażaka

4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Wszystkim Strażakom życzymy bezpiecznej służby oraz zawsze szczęśliwych powrotów z akcji. A Was zapraszamy do skorzystania z propozycji, z których dowiecie się m.in.: czym zajmuje się strażak? Jak zostać strażakiem? Sprawdzicie swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa i numerów alarmowych oraz znajdziecie ciekawe gry. https://view.genial.ly/…/interactive-content-dzien-strazaka.
-->A prawdziwych pasjonatów tego zawodu, zapraszamy na wirtualny spacer po garażu straży pożarnej https://wirtualne-spacery.pl/projekt/wirtualny-spacer-garaz-straz-pozarna/    --> I jeszcze coś do poczytania z dziecięcej literatury "Kicia Kocia poznaje strażaka" oraz " Samochodzik Franek i Straż pożarna"   --> A dla tych którzy lubią zabawy z plasteliną lub odbijać swoje paluszki w farbie poniżej karta pracy:) Po jej wykonaniu zapraszamy do pochwalenia się efektem:)   A.S.

Dodatkowe propozycje dla naszych przedszkolaków :)

Stunning cliparts | Clipart Przedszkole| (46)Obrazki dla dzieci Grafika - dla dzieci, zabawy dla dwulatka ...