^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Korzystamy ze słoneczka

 Nasze maluszki również korzystają ze słoneczka:) Dzisiaj nadeszła pora na pierwszy spacerek i zabawy na placu zabaw, które dostarczyły naszym świeżynkom mnóstwo radości:) A.S.

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, dziecko i na zewnątrz Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz  Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, dziecko i na zewnątrz

Jestem sobie przedszkolaczek :)

Zaglądamy do średniaczków:) a tam... oczywiście mnóstwo wspaniałej zabawy:) Dodatkowo piękna pogoda sprzyja spacerom:) Tym razem wybraliśmy się do Gminnej Biblioteki na spotkanie z naszymi ulubionymi bohaterami. Niezwykłe przygody dostarczyły nam dużo uśmiechu i już nie możemy doczekać się następnego czytelniczego spotkania z panią Krysią:)     A.S.

Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie siedzą Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i dziecko Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją i w budynku

Zebranie z rodzicami

Wielkimi krokami zbliża się początek nowego roku szkolnego. Już 2 września (poniedziałek) rozpoczynamy zajęcia w przedszkolu:) Pamiętajmy, że dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godziny 8.15. 

Co przynieść ze sobą pierwszego dnia?  Oczywiście wygodne buciki na przebranie, takie które dziecko będzie umiało samodzielnie zdjąć i założyć, podpisany worek z zapasowymi ubraniami (pozostawiony w szatni), podpisany malutki ręcznik koniecznie z przyszytą zawieszką oraz dobry humor:) Dla dzieci, które leżakują, przynosimy piżamkę oraz wyłącznie poszewki na podusię i kołderkę (wymiar standardowy łóżeczkowy ok. 120x70 ). Nie przynosimy dodatkowych kocyków, poduszek ani prześcieradeł. Wszelkie informacje na temat wyprawki będą podane w czasie spotkania z rodzicami, które odbędzie się 3 września (wtorek) o godz. 15.30.

Znalezione obrazy dla zapytania zebranie organizacyjne w przedszkolu

Witamy w Przedszkolu

 

Pierwszy dzień w przedszkolu to jeden z najważniejszych dni w tym roku.

Zatem czas rozpocząć rok szkolny 2019/2020.

 

Niektórzy przekroczą progi przedszkola po raz kolejny, by w gronie koleżanek i kolegów ciekawie i wesoło spędzać czas. Inni, zrobią to po raz pierwszy- tym serdeczniej Was witamy. 

 

Bajeczne sale oraz kolorowe zabawki, to wszystko niech stanie się okazją do przeżycia wspaniałej przygody i pretekstem do odkrywania świata.

 

Pragniemy otoczyć Was ciepłem i życzliwością oraz stworzyć dla Was drugi dom, w którym chętnie będziecie przebywać, aktywnie spędzać czas, bawić się i poznawać świat.

 

Wszystkim Przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu, wielu sukcesów i radości. Niech zdobyta wiedza rozwija Wasze umiejętności, zainteresowania i dostarcza jak najwięcej uśmiechu na Waszych twarzach.

Rodzicom naszych Przedszkolaków, życzymy nieustannych powodów do dumy i radości z osiągnięć swych dzieci.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola. 

 

                                                                             Grono pedagogiczne  =)

 

 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie