^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020

20 lutego 2020 w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Chorzelowie odbyły się kolejne imprezy w ramach największego w Europie cyklu imprez dla przedszkolaków, czyli ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020. W okresie styczeń-marzec odbędzie się ponad 90 imprez, w których udział weźmie około 20 000 przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. W imprezie udział wzięły również starszaki z naszego przedszkola. To był niesamowity dzień pełen wspaniałej zabawy oraz niezwykłych przeżyć. Nie zabrakło medali, upominków oraz spotkań ze sportowcami, a także pojedynków sportowych. Oprócz fantastycznej rozrywki ruchowej, dzieci uczestniczyły w wielowymiarowej edukacji dla najmłodszych.  A.S.

Obraz może zawierać: 14 osób, ludzie stoją Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie stoją i boisko do koszykówki Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją

Międzynarodowy Dzień Kota

17 lutego swoje święto obchodzą nasi mruczący przyjaciele:) O swoich futrzakach nie zapomniały także nasze przedszkolaki. W Międzynarodowym Dniu Kota dzieciaki zamieniły się w kotki:) Miały także okazję wziąć udział w wesołych "kocich" zabawach. Śmiechu było co nie miara:)      A.S.

Walentynki

Walentynki to szczególny dzień, w którym podkreślamy znaczenie miłości i przyjaźni. W czwartek 14 lutego nasze przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Dzieci miały okazję uczestniczyć w licznych zabawach i konkursach, których motywem przewodnim, była wzajemna życzliwość. Nie obyło się bez wspólnych tańców i pląsów przy muzyce. Przedszkolaki miały także okazję posłuchać walentynkowej przygody, a na zakończenie otrzymały balony w kształcie serca i kartki walentynkowe, które mogły podarować swoim najbliższym.♥♥♥ W ten sposób miały okazję podziękować za miłość, jaką otaczane są każdego dnia. Z rozpromienionych twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a radosny i pogodny nastrój udzielił się wszystkim:)  A.S.

 Obraz może zawierać: 2 osobyObraz może zawierać: 19 osób, w budynku Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, dziecko i w budynku

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

11 lutego przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły w zajęciach, poświęconych bezpiecznemu korzystaniu z sieci. Oprócz świetnej zabawy, nauczyły się, wielu ważnych rzeczy m.in. że tylko dorośli powinni włączać komputer, dzieci mogą korzystać z niego tylko przez określony czas i to tylko z takich programów, które są przeznaczone dla nich. To rodzice instalują programy odpowiednie dla dzieci, a gdy maluszki zauważą coś niepokojącego od razu powinny zgłaszać to dorosłym. Oglądnęliśmy także bajeczkę o Owieczce, która opowiedziała swoją przygodę i nauczyła nas, by być ostrożnym i uważać na nieznajomych - także tych znajdujących się w sieci. @@@ To już kolejna inicjatywa naszego przedszkola w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu DBI Safe Internet 2020 oraz z ramach realizowanego przez nasze przedszkole projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". A.S.

 Obraz może zawierać: 12 osób, dziecko i w budynkuObraz może zawierać: 27 osób, dziecko i w budynku Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie siedzą, dziecko i w budynku

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 w Gminie Mielec:

  • do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych: od 24 lutego 2020 r.
  • do klas I-szych szkół podstawowych: od 09.03.2020 r.

Zgłoszenia rodziców do naszego Przedszkola i Szkoły Podstawowej będą przyjmowane w sekretariacie Zespołu Szkół w Chorzelowie w godzinach od 7.00 do 15.00. Dokumenty (do pobrania) na kolejny rok szkolny będą dostępne od 7 lutego 2020 roku w zakładce Rekrutacja na stronie internetowej ZS  lub w sekretariacie szkoły.

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja

Nasze akcje charytatywne - dziękujemy za zaangażowanie!

Chcemy bardzo serdecznie podziękować za włączenie się w akcje charytatywne, które organizowane były po raz kolejny w naszym przedszkolu. Odzew był ogromny i przerósł nasze oczekiwania. "Ile waży Święty Mikołaj?", "Kolorowe kredki", "Góra grosza", "Misie Ratownisie", "Zbiórka zniczy", "Zbiórka telefonów", "Tytka charytatywna" to tylko niektóre akcje, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Jesteśmy ogromnie wzruszeni i wdzięczni za Państwa wsparcie i pomoc.Akcje społeczne i charytatywne uczą nas dostrzegać, że czasami bardzo blisko jest ktoś taki sam jak my, kto ma takie same potrzeby, ale niewielkie możliwości, aby je zrealizować. "Praca" dla innych uczy nas pokory. Podjęte działania uwrażliwiają na potrzeby innych uczą empatii, większej wrażliwości na potrzeby, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zrobić więcej! A.S.

Obraz może zawierać: 16 osób     Obraz może zawierać: 14 osób     Obraz może zawierać: 1 osoba

Bal Karnawałowy

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla tych najmłodszych, ponieważ jest okazją do wspaniałej zabawy i jednocześnie wcielenia się w ulubioną bajkową postać. Tak więc 28 stycznia do Przedszkola zawitały księżniczki, wróżki, królowie, piraci, kowboje oraz inni niezwykli goście. Nie zabrakło tańców, zabaw i wielu konkursów. Wspaniałą zabawę uświetnił pyszny poczęstunek. Dzieci pod opieką swoich wychowawczyń świetnie się bawiły, a beztroskie harce sprawiły, że uśmiech nie schodził z ich twarzy. Również w tym samym dniu dzieci miały okazję poznać zawód fotografa i mogły same za pozować do zdjęć niczym prawdziwi modele;) A.S.

 Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie na scenie, ludzie stoją i w budynku Obraz może zawierać: 6 osób Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją

Niezwykła podróż z Babcią i Dziadkiem

Mimo, że styczeń jest chłodnym, zimowym miesiącem, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. 21 i 22 stycznia, jak co roku obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji dzieci zaprosiły swoich dziadków i babcie na niezwykłą, taneczną podróż dookoła świata.
Licznie przybyli goście: babcie i dziadkowie, Dyrekcja oraz Wójt Gminy Mielec pan Józef Piątek mieli okazję podziwiać wnuczęta, które w przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze wspaniale zaprezentowały się przed bliskimi na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Chorzelowie. Piosenki, wierszyki i taneczne układy rodem z najodleglejszych zakątków świata, były prezentem z okazji tego wyjątkowego święta. Kowbojskie kapelusze, falujące hawajskie spódnice, rytmy muzyki country na Dzikim Zachodzie, chińskie harce czy grecka Zorba sprawiły wiele radości przybyłym gościom.
Bogatą część artystyczną, uwieńczyło wręczenie gościom upominków. Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, wzruszeń i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. A.S.

Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie stoją i dziecko  Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i dziecko 

Wesołych Świąt!

Wokół Wigilijnego Stołu

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Atmosfera świąteczna udzieliła się również w naszym przedszkolu. W piątek 20 grudnia przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w Spotkaniu Wigilijnym. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Dzielenie się opłatkiem, kolędowanie jak również rozmowy i poczęstunek przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. A.S. 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku Obraz może zawierać: 1 osoba, dziecko  Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, dziecko i w budynku  Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i dziecko Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie stoją

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie