Wycieczka do Brzezówki

Dnia 20 czerwca przedszkolaki z wszystkich grup wyruszyły na wycieczkę do Brzezówki, gdzie znajduje się największy Park Dinozaurów na Podkarpaciu. Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały ciekawostek przewodnika o tych prehistorycznych stworzeniach. Zabawy na licznych atrakcjach sprawiły, że wyjazd był jeszcze bardziej udany, a sama wyprawa na długo pozostanie w pamięci wycieczkowiczów. Radości i uśmiechu dzieci nie było końca, co przedstawiają poniższe zdjęcia.

Dzień Dziecka

W tym roku dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować ten szczególny dzień na naszym placu przedszkolnym. Dzięki temu na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek: gry, zabawy, konkursy, bańki mydlane, a nawet dmuchana zjeżdżalnia. Dzieci miały szansę wykazać się umiejętnościami sportowymi. Każdy uczestniczył w różnych konkurencjach sportowych takich jak tor z przeszkodami, rzuty do celu, bieg na czas, przeciąganie liny. Nie zabrakło oczywiście tańca! Nie obyło się bez słodkości i prezentów. Na dzieci czekały grillowane kiełbaski i lody. To był naprawdę udany dzień o czym świadczyły uśmiechnięte twarze dzieci. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i frajdy z odkrywania świata! A Radzie Rodziców dziękujemy za zorganizowanie dodatkowych atrakcji.

Ogromny sukces przedszkolaków - wygraliśmy tablicę!

"Mamo tato-wolę wodę" to jeden z najbardziej cenionych programów edukacyjnych w Polsce zainicjowany przez Żywiec Zdrój w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jego nadrzędnym celem jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. W II semestrze grupa 3 latków oprócz zadań programowych, dodatkowo wzięła udział w Konkursie Plastycznym pt. "Pomysł na butelkę". Wykonana praca znalazła się w gronie laureatów - zdobyła II miejsce. Praca została doceniona przez jury konkursu pokonując setki placówek z całej Polski, co było ogromnym sukcesem.  Przedszkole otrzymało nagrodę w postaci tablicy manipulacyjnej o wartości 1399 zł.

Dzień Mamy

Z okazji Dnia Matki wszystkim mamusiom składamy najserdeczniejsze życzenia - wielu powodów do radości, dni pełnych uśmiechu oraz dużo zdrowia