^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I , II , III, V  

06.00 - 16.00

Oddział IV

08.00 - 13.00

REKRUTACJA

-

Gościmy

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

         Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

2020/2021

Wakacje!

Drodzy Rodzice, Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny. Chcielibyśmy złożyć Państwu serdeczne podziękowania, za ogromny wkład pracy w trakcie roku szkolnego i zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną. Natomiast dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas, życzymy dużo uśmiechu każdego dnia oraz przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

 SLONCE - PicMix                           SLONCE - PicMix

Sensoplastyka

A u starszaków...„Sensoplastyczny zawrót głowy” -  zapraszamy do relacji zdjęciowej z dzisiejszych zajęć na których dzieci wykonały samodzielnie aksamitną masę plastyczną. Dzieci były zachwycone, a uśmiechnięte twarze potwierdzały wspaniałą i twórczą zabawę.

  

Wyjście na wystawę malarską pt. "Babcia i Wnuczka"

W ostatnim tygodniu czerwca, nasze  przedszkolaki miały okazję obejrzeć wystawę malarską w GOK-u pt. „Babcia i Wnuczka” autorstwa Joanny Graboś oraz Klary Anny. Na 44 niezwykłych obrazach zobaczyć mogliśmy otaczający świat i towarzyszące mu emocje prezentowane przez dwa pokolenia. Podczas oglądania zwróciliśmy uwagę na technikę oraz szeroki wachlarz użytych barw. Wystawa zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie i była żywa lekcją sztuki.

  

Wyjście do Biblioteki

Piękna pogoda to doskonała okazja na spacer do Gminnej Bibliotek Publicznej. A tam, czekała już na nas uśmiechnięta pani Krysia, która umożliwiła nam spotkanie z naszymi ulubionymi bohaterami:) Niezwykłe przygody Basi dostarczyły nam dużo uśmiechu. Bardzo się cieszymy, że po tak długiej przewie mogliśmy wreszcie  się razem zobaczyć. Już nie możemy doczekać się następnego czytelniczego spotkania:)  

  

Dzień Taty

Dzisiaj obchodzimy Dzień Taty:) Wszystkim tatusiom życzymy wszystkiego co najlepsze! Dużo uśmiechu każdego dnia, samych sukcesów i mnóstwa powodów do dumy ze swoich pociech:)

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie