Wakacje!

Drodzy Rodzice, Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny. Chcielibyśmy złożyć Państwu serdeczne podziękowania, za ogromny wkład pracy w trakcie roku szkolnego i zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną. Natomiast dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas, życzymy dużo uśmiechu każdego dnia oraz przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

SLONCE - PicMix                           SLONCE - PicMix

Sensoplastyka

A u starszaków...„Sensoplastyczny zawrót głowy” -  zapraszamy do relacji zdjęciowej z dzisiejszych zajęć na których dzieci wykonały samodzielnie aksamitną masę plastyczną. Dzieci były zachwycone, a uśmiechnięte twarze potwierdzały wspaniałą i twórczą zabawę.

Wyjście na wystawę malarską pt. "Babcia i Wnuczka"

W ostatnim tygodniu czerwca, nasze  przedszkolaki miały okazję obejrzeć wystawę malarską w GOK-u pt. „Babcia i Wnuczka” autorstwa Joanny Graboś oraz Klary Anny. Na 44 niezwykłych obrazach zobaczyć mogliśmy otaczający świat i towarzyszące mu emocje prezentowane przez dwa pokolenia. Podczas oglądania zwróciliśmy uwagę na technikę oraz szeroki wachlarz użytych barw. Wystawa zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie i była żywa lekcją sztuki.

Wyjście do Biblioteki

Piękna pogoda to doskonała okazja na spacer do Gminnej Bibliotek Publicznej. A tam, czekała już na nas uśmiechnięta pani Krysia, która umożliwiła nam spotkanie z naszymi ulubionymi bohaterami:) Niezwykłe przygody Basi dostarczyły nam dużo uśmiechu. Bardzo się cieszymy, że po tak długiej przewie mogliśmy wreszcie  się razem zobaczyć. Już nie możemy doczekać się następnego czytelniczego spotkania:)

Dzień Taty

Dzisiaj obchodzimy Dzień Taty:) Wszystkim tatusiom życzymy wszystkiego co najlepsze! Dużo uśmiechu każdego dnia, samych sukcesów i mnóstwa powodów do dumy ze swoich pociech:)