Oddział I , II , III

Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

2020/2021

Kochani udało się! Wygraliśmy matę edukacyjną!

Znaleźliśmy się w gronie laureatów w Ogólnopolskim Konkursie pt. Rozumiem, szanuję, akceptuję od najmłodszych lat.
To dla nas ogromny sukces! Znaleźliśmy się w gronie 5 nagrodzonych placówek z całej Polski, które wykonały najlepsze projekty w konkursie.
Dzięki Waszemu wsparciu wygraliśmy matę edukacyjną o znacznej wartości. Bardzo Wam dziękujemy za każdy oddany głos- jesteście wspaniali.  Było warto dla tego uśmiechu.  Brawo 5 latki! A teraz z niecierpliwością czekamy na nagrody.:):)

Obraz może zawierać: 6 osóbObraz może zawierać: tekst „DZIĘKUJEMY!” Obraz może zawierać: 6 osób

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Nie tylko dorośli mają swoje święta. Maluchy także! :) Z okazji przypadającego dzisiaj Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, życzymy wszystkim naszym słonecznym dzieciakom dużo radości, zabawy, niezliczonych przygód w odkrywaniu świata:)

Obraz może zawierać: tekst „DZIEŃ RZEDSZKOLAKA 20 września printetek” Obraz może zawierać: tekst „DZIEŃ RZEDSZKOLAKA 20 września printetek” Obraz może zawierać: tekst „DZIEŃ RZEDSZKOLAKA 20 września printetek”

Udało się! Jesteśmy o krok od wygranej!!

Przeszliśmy 1 etap konkursu, w którym pokonaliśmy setki placówek z całej Polski !!! Tylko 15 prac przeszło do 2 etapu!
Teraz już wszystko w Waszych rękach! Aby pomóż nam wygrać nagrody należy wejść w link:

i zostawić reakcję pod naszą tablicą. A więc do dzieła! Zostaw łapkę w górę pod podanym wyżej linkiem. Zachęć innych. Każdy głos jest cenny!

Obraz może zawierać: tekst „WYŻSZA SZKOŁA HUMANITAS ODDAJĘ GŁOS PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE w CHORZELOWIE "ROZUMIEM, SZANUJĘ, AKCEPTUJĘ JUŻ OD NAJMŁODSZYCH LAT" KONKURS DLA PLACÓWEK EDUKACJI SZKOLNEJ PRZEDSZKOLNEJ Το się liczy”Obraz może zawierać: tekst „WYŻSZA SZKOŁA HUMANITAS ODDAJĘ GŁOS PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE w CHORZELOWIE "ROZUMIEM, SZANUJĘ, AKCEPTUJĘ JUŻ OD NAJMŁODSZYCH LAT" KONKURS DLA PLACÓWEK EDUKACJI SZKOLNEJ PRZEDSZKOLNEJ Το się liczy”Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Ubezpieczenie 2020/2021

Każdy Rodzic samodzielnie ubezpiecza dziecko  podpisując  indywidualnie z wybranym przez siebie Towarzystwem Ubezpieczeniowym  umowę - mając możliwość dostosowania pakietu i formy ubezpieczenia do własnych potrzeb i kryteriów. Więcej informacji na temat ubezpieczenia znajdą Państwo pod linkiem: http://www.zs-chorzelow.pl/index.php/aktualnosci/1092-ubezpieczenie-uczniow-20202021