^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I , II , III, V  

06.00 - 16.00

Oddział IV

08.00 - 13.00

REKRUTACJA

-

Gościmy

Odwiedza nas 194 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

         Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

2020/2021

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka

11 czerwca był dniem pełen wrażeń i niespodzianek. Rodzice naszych przedszkolaków zorganizowali dla dzieci moc atrakcji. Na naszych podopiecznych czekała dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, bańki mydlane, malowanie twarzy oraz wspaniałe zabawy z animatorami. Nie obyło się bez smakołyków. Pyszny poczęstunek z apetytem zjadły wszystkie przedszkolaki. Rozpromienione twarze dzieci świadczyły o cudownej zabawie. A my, szczególnie dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom za zaangażowanie w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

  

 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie