I SEMESTR
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
» Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Dobre i złe postacie z bajki"
• I miejsce - Karolina Białek 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Dobro ma moc"
• I miejsce - Lena Zboch 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja Kartka Bożonarodzeniowa"
• II miejsce - Lena Zboch 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa"
• I miejsce - Krzysztof Bajor 4 lata, opiekun Dorota Staszko
» Ogólnopolski Konkurs "Mali reporterzy akcji AMOS"
• NAGRODA GŁÓWNA - materiały plastyczne o wartości 1500 zł oraz NAGRODA SPECJALNA o wartości 500 zł (łącznie 2000zł), 4 latki- opiekun Alicja Siebierańska
» Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Andrzejkowy strój"
• NAGRODA GŁÓWNA - Julia Załucka 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
Dodatkowo grupa zwyciężczyni otrzymała voucher uprawniający do 25% rabatu na warsztaty "W Fabryce Świętego Mikołaja", które odbyły się 5 grudnia.
» Internetowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grupowa Choinka "
• III miejsce - grupa 4 latków, opiekun Alicja Siebierańska
KONKURSY GMINNE
» Gminny Konkurs Plastyczny "Gore Gwiazda Jezusowi"
• NAGRODA - Krzysztof Kolano 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska, Dorota Staszko
II SEMESTR
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
» Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Moje miasto - moja duma"
• I miejsce - Zuzanna Skowron 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
» Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kocham moje miasto"
• III miejsce - Zuzanna Skowron 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wystrzałowa zabawka kąpielowa"
• NAGRODA GŁÓWNA - Grupa 4 latków - bon o wartości 500 zł do wykorzystania na środki higieniczne w drogerii Rossman - opiekun Alicja Siebierańska
KONKURSY GMINNE
» Gminny Konkurs Plastyczny "Wielkanoc"
• NAGRODA - Maksymilian Wilk 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
• NAGRODA - Krzysztof Kolano 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska, Dorota Staszko
• NAGRODA - Krzysztof Kolano 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
• NAGRODA - Aleksander Lasek 6 lat, opiekun Donata Witek
• NAGRODA - Zofia Drozd 5 lat, opiekun Donata Witek
• WYRÓŻNIENIE - Małgorzata Karp 6 lat, opiekun Donata Witek
• WYRÓŻNIENIE - Mateusz Kozdęba 6 lat, opiekun Donata Witek
• WYRÓŻNIENIE - Zofia Barnat 4 lata, opiekun Dorota Staszko