Piżama Party :)

W ramach tygodnia ''dzień i noc'' zorganizowałyśmy ''piżama party''. Dzieci miały okazję obserwowania gwiazdek które powstały dzięki 'magicznej' lampce. Oprócz tego odbyło się czytanie na kocyku, zabawy ruchowe przy muzyce i wspólna gimnastyka.   A.S.

Obraz może zawierać: 1 osoba, w budynku  Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tabela i w budynku Obraz może zawierać: 1 osoba, w budynku

Teatrzyk "Legenda o Smoku Wawelskim"

5 listopada w naszym przedszkolu dzieci uczestniczyły w teatrzyku pt. „Legenda o Smoku Wawelskim” w wykonaniu grupy Fiku-Miku z Rzeszowa. Z wielką uwagą oraz z odrobiną humoru poznały dzieje dzielnego szewczyka Skuby. Dowiedziały się, że nie siła zwycięża, lecz mądrość. Zobaczyły jak Skuba pokonuje smoka nie walką, a sprytem. Przedstawienie bardzo się podobało wszystkim przedszkolakom. Sprawiło im mnóstwo radości. Po spektaklu, aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne inscenizacje :)  A.S.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku Obraz może zawierać: 1 osoba, w budynku Obraz może zawierać: 18 osób, dziecko

Pamiętamy o bliskich zmarłych

Listopad to miesiąc, w którym częściej niż zwykle odwiedzamy cmentarze i groby, gdzie spoczywają nasi najbliżsi. Są jednak groby, których nikt nie odwiedza i o których nikt nie pamięta. We wtorek 29 października w nawiązaniu do Święta Zmarłych, dzieci z Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie wybrały się na cmentarz, aby wspomnieć tych, którzy od nas już odeszli. Nie zabrakło czasu na rozmowę dotyczącą szacunku dla zmarłych i odpowiednim zachowaniu się w miejscu, jakim jest cmentarz. Dzieci tego dnia w ciszy uczciły pamięć bliskich zmarłych. A.S.

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją, dziecko i na zewnątrz Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją, kapelusz i na zewnątrz