ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020

20 lutego 2020 w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Chorzelowie odbyły się kolejne imprezy w ramach największego w Europie cyklu imprez dla przedszkolaków, czyli ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020. W okresie styczeń-marzec odbędzie się ponad 90 imprez, w których udział weźmie około 20 000 przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. W imprezie udział wzięły również starszaki z naszego przedszkola. To był niesamowity dzień pełen wspaniałej zabawy oraz niezwykłych przeżyć. Nie zabrakło medali, upominków oraz spotkań ze sportowcami, a także pojedynków sportowych. Oprócz fantastycznej rozrywki ruchowej, dzieci uczestniczyły w wielowymiarowej edukacji dla najmłodszych.  A.S.

Obraz może zawierać: 14 osób, ludzie stoją Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie stoją i boisko do koszykówki Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją

Międzynarodowy Dzień Kota

17 lutego swoje święto obchodzą nasi mruczący przyjaciele:) O swoich futrzakach nie zapomniały także nasze przedszkolaki. W Międzynarodowym Dniu Kota dzieciaki zamieniły się w kotki:) Miały także okazję wziąć udział w wesołych "kocich" zabawach. Śmiechu było co nie miara:)      A.S.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

11 lutego przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły w zajęciach, poświęconych bezpiecznemu korzystaniu z sieci. Oprócz świetnej zabawy, nauczyły się, wielu ważnych rzeczy m.in. że tylko dorośli powinni włączać komputer, dzieci mogą korzystać z niego tylko przez określony czas i to tylko z takich programów, które są przeznaczone dla nich. To rodzice instalują programy odpowiednie dla dzieci, a gdy maluszki zauważą coś niepokojącego od razu powinny zgłaszać to dorosłym. Oglądnęliśmy także bajeczkę o Owieczce, która opowiedziała swoją przygodę i nauczyła nas, by być ostrożnym i uważać na nieznajomych - także tych znajdujących się w sieci. @@@ To już kolejna inicjatywa naszego przedszkola w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu DBI Safe Internet 2020 oraz z ramach realizowanego przez nasze przedszkole projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". A.S.

Obraz może zawierać: 12 osób, dziecko i w budynkuObraz może zawierać: 27 osób, dziecko i w budynku Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie siedzą, dziecko i w budynku

Walentynki

Walentynki to szczególny dzień, w którym podkreślamy znaczenie miłości i przyjaźni. W czwartek 14 lutego nasze przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Dzieci miały okazję uczestniczyć w licznych zabawach i konkursach, których motywem przewodnim, była wzajemna życzliwość. Nie obyło się bez wspólnych tańców i pląsów przy muzyce. Przedszkolaki miały także okazję posłuchać walentynkowej przygody, a na zakończenie otrzymały balony w kształcie serca i kartki walentynkowe, które mogły podarować swoim najbliższym.♥♥♥ W ten sposób miały okazję podziękować za miłość, jaką otaczane są każdego dnia. Z rozpromienionych twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a radosny i pogodny nastrój udzielił się wszystkim:)  A.S.

Obraz może zawierać: 2 osobyObraz może zawierać: 19 osób, w budynku Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, dziecko i w budynku

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 w Gminie Mielec:

• do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych: od 24 lutego 2020 r.
  • do klas I-szych szkół podstawowych: od 09.03.2020 r.

Zgłoszenia rodziców do naszego Przedszkola i Szkoły Podstawowej będą przyjmowane w sekretariacie Zespołu Szkół w Chorzelowie w godzinach od 7.00 do 15.00. Dokumenty (do pobrania) na kolejny rok szkolny będą dostępne od 7 lutego 2020 roku w zakładce Rekrutacja na stronie internetowej ZS  lub w sekretariacie szkoły.

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja