^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Gościmy

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

         Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

2019/2020

Wyjątkowe życzenia z udziałem naszych przedszkolaków

Wyjątkowe życzenia z okazji Dnia Matki przygotowały dla swoich mam przedszkolaki z gminy Mielec oraz Ośrodek Kultury w Chorzelowie. Dzieciaki piosenką chciały podziękować wszystkim wyjątkowym kobietom, za trud wychowania i dar życia. Wśród wykonawców utworu Arki Noego „Kiedy Byłam Jak Kropelka”, znalazły się również Julia 4l. i Milenka 4l. z naszego przedszkola. Gratulujemy dziewczynkom pięknego występu!  A nagranie można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/6x5XWZ9GERE  A.S.

  Brak dostępnego opisu zdjęcia.  

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Dyrektor ZS w Chorzelowie informuje, że od dnia 25.05.2020r wznowione zostają zajęcia opieki przedszkolnej, zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach I-III  oraz konsultacje dla uczniów klasy VIII w Zespole Szkół w Chorzelowie. Bardzo prosimy o  zapoznanie się procedurami zapewnienia bezpieczeństwa,  a także z deklaracjami udziału uczniów w zajęciach.

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelowie
Deklaracja jednorazowa- przedszkole
Oświadczenie codzienne

Konkurs "Portret mojej Mamy"

Dzień Mamy to bardzo wyjątkowy dzień, w którym chcemy podziękować za miłość, codzienną troskę i opiekę. Z tej okazji wszystkim mamusiom życzymy wszystkiego co najlepsze! Jednocześnie dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym KONKURSEM pt. 'Portret mojej Mamy". Nadesłane prace były przepiękne, a fotografie wspaniałe. Galerię możecie obejrzeć na naszym Facebooku. Upominki w postaci dyplomów zostały już wysłane do uczestników. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!    A.S.

 Obraz może zawierać: 3 osoby Obraz może zawierać: ludzie stoją Obraz może zawierać: 2 osoby, drzewo, dziecko, roślina, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: rysunek  Obraz może zawierać: 2 osoby, niebo, okulary przeciwsłoneczne, chmura i na zewnątrz

Śpiewające życzenia z okazji Dnia Matki

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Chorzelowie i Wójta Gminy Mielec. Aby wziąć w niej udział należy nagrać filmik z wykonaniem piosenki "Kiedy byłam jak kropelka" i przesłać go do organizatorów. Szczegóły akcji znajdziecie na Facebooku oraz pod podanym linkiem:  https://kultura.gmina.mielec.pl/index.php/osrodek-kultury/922-internetowy-dzien-mamy-w-gminie-mielec. Serdecznie zapraszamy!

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie