Poznaliśmy wyniki konkursu w ramach projektu "Czyściochowe przedszkole"

Znamy już wyniki konkursu, w którym brało udział nasze przedszkole. Wykonana przez dzieci praca w ramach projektu "Czyściochowe Przedszkole" zdobyła łącznie 108 głosów.

Zabrakło jedynie 29 głosów, by znaleźć się w gronie laureatów. Szkoda, że zainteresowanie walczeniem o nagrody dla naszych dzieci, było tak małe. Zwłaszcza, że mamy 150 rodziców, a głosowanie trwało aż miesiąc.

Dlatego tym mocniej dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję i oddawali głosy na pracę wykonaną przez naszych przedszkolaków.
Niezależnie od wyniku gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom pięknej pracy oraz zwycięzcom, do których powędruje bon - o wartości pół tysiąca złotych!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Obraz może zawierać: tekst „WYNIKI KONKURSU”  Czy przedszkole Twojego dziecka jest już „Czyściochowe”? - infoWire.pl