VI Gminny Konkurs Układania Puzzli pt. "Puzzle moją układanką".

26 lutego w Trześni odbył się VI Gminny Międzyprzedszkolny Konkurs Układania Puzzli pt. "Puzzle moją układanką". Turniej ma na celu popularyzację układania puzzli jako ciekawej i miłej zabawy oraz integrację przedszkolaków z naszej gminy. Również dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zmaganiach. Przedszkolakom oprócz zdrowej rywalizacji towarzyszyła świetna zabawa. Uśmiechnięte i zadowolone dzieci wróciły z konkursu z upominkami i pamiątkowymi dyplomami. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, którzy zdobyli: 1 miejsce Lena Kędzior w kategorii 5 latki . 2 miejsce Emilia Makson i 3 miejsce Oliwia Skowron w kategorii 4 latki. Serdecznie gratulujemy!  A.S.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i tabela Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą i w budynku