Teatrzyk "Cztery mile za piec"

30 września nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk "Skrzat" z Krakowa z bajką pt. "Cztery mile za piec" autorstwa M. Konopnickiej. Była to ciepła i pełna humoru opowieść o przygodach Zosi, która poszukiwała swojej zaginionej laleczki. Aby ja odnaleźć musiała udać się do Baśniowej Krainy. Na swej drodze spotykała różne postacie, które pomagały jej odnaleźć właściwą drogę. My także mogliśmy wziąć udział w przedstawieniu. Dziewczynki zamieniły się w "gąski", a chłopcy - w "jaworowych ludzi". Bajka bardzo nam się podobała i dostarczyła wielu wrażeń. A ciekawość i uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków.       A.S.

Obraz może zawierać: 1 osoba, na scenie, dziecko i w budynku Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i dziecko Obraz może zawierać: 20 osób, dziecko i w budynku