Przedstawienie pt. "Rosyjska Baśń" w SOKiS

2 grudnia Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie zaprosił najmłodszych przedszkolaków na przedstawienie teatralne "Rosyjska Baśń". Artyści zaprezentowali nam opowieść o dumnym, pysznym i złym Iwanie oraz o jego dobrej i pięknej żonie Kalince.
Piękne stroje aktorów, humor, scenografia oraz pieśni rosyjskie znakomicie podkreślały klimat całej baśni, a największy aplauz młodych widzów wywołała popularna „Kalinka”. Dynamiczna akcja, a co najważniejsze jej dobre zakończenie bardzo spodobały się przedszkolakom. Dziękujemy Dyrekcji SOKiS za zaproszenie i możliwość kolejnego spotkania z żywym słowem. A.S.

Obraz może zawierać: 12 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedząObraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, ślub i w budynkuObraz może zawierać: 1 osoba, stoi i w budynku