^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Wiosna



Nasz facebook

Listy kandydatów

Na stronie http://zs-chorzelow.pl/index.php/rekrutacja znajduje się lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie oraz do klasy I Szkoły Podstawowej w Chorzelowie na rok szkolny 2018/2019.

Zgodnie z zasadami rekrutacji prosimy o „Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola/ klasy I Szkoły Podstawowej” w dniach od 27.03. do  06.04.2018 r. na druku dostępnym w sekretariacie lub na stronie internetowej http://zs-chorzelow.pl/index.php/rekrutacja .

Co nas wyróżnia?

 Co nas wyróżnia? 

W naszej placówce nauczyciele wraz z dziećmi i rodzicami z powodzeniem realizują szereg programów, projektów i akcji, w których oprócz zdobywania w niebanalny sposób szerokich umiejętności i wiedzy, wspólnie osiągamy liczne sukcesy. Do tej pory z dużym zaangażowaniem zrealizowaliśmy następujące przedsięwzięcia:

Znalezione obrazy dla zapytania akademia aquafreshZnalezione obrazy dla zapytania mamo tato wolę wodę logoZnalezione obrazy dla zapytania moje dziecko idzie do szkoły logo 

Znalezione obrazy dla zapytania akademia my little pony logoPodobny obrazPodobny obraz         

Podobny obrazPodobny obrazZnalezione obrazy dla zapytania 5 porcji warzyw i owoców logoZnalezione obrazy dla zapytania porcja pozytywnej energii logo

Podobny obrazPodobny obrazPodobny obraz  Zdjęcie użytkownika Iwona Mnich. Znalezione obrazy dla zapytania światełko pamięci dla łyczakowa Znalezione obrazy dla zapytania pomóż zwierzętom przetrwać zimę logoZnalezione obrazy dla zapytania kiermasz świąteczny grafikaZnalezione obrazy dla zapytania DBIZnalezione obrazy dla zapytania DBIZnalezione obrazy dla zapytania akademia misia haribo logo

Znalezione obrazy dla zapytania akademia buliba Znalezione obrazy dla zapytania zbieramy makulaturę gif

 

 

Grupy ~2017/2018

.

Oddział I

dzieci 3 letnie - "Jagódki"
wychowawczynie:  mgr Anna Łabuz, mgr Anna Lasek, mgr Alicja Siebierańska, mgr Donata Witek

Pomoc nauczyciela: Bogusława Duszkiewicz

 
Oddział II

dzieci 4 letnie - "Biedronki"
wychowawczynie: mgr Dorota Staszko, mgr Elżbieta Woźniak

Woźna oddziałowa: Klaudia Bryk

 

Oddział III

dzieci 5 letnie 
wychowawczyni: mgr Wiesława Paśko

 

Oddział IV

dzieci 6 letnie 
wychowawczyni: mgr Donata Witek

 

Świetlica przedszkolna 

dzieci 5,6 letnie 
wychowawca: mgr Alicja Siebierańska, mgr Małgorzata Aleksandrowicz, mgr Renata Żak, mgr Donata Witek, mgr Marta Grzelak

Język angielski    mgr Marta Grzelak, mgr Małgorzata Aleksandrowicz, mgr Agnieszka Czepiżak    
Religia   ks. Józef Durlak

Rok 2017/2018

 Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w licznych konkursach- plastycznych, muzycznych, logopedycznych na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, kuratoryjnym, powiatowym, gminnym. Sam udział jest już niezwykłym wyróżnieniem dla przedszkolaków, ale możemy pochwalić się licznymi sukcesami osiągniętymi przez najmłodszych.

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

» II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Moje ulubione drzewo" : 

    • Filip Streb 4 lata, opiekun Dorota Staszko

» III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Kubuś Puchatek moim przyjacielem" : 

    • Hanna Skolimowska 6 lat, opiekun Donata Witek

» Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Barwy Niepodległości" : 

    • Dorota Litwin 6 lat, Dominik Rokoszak 6 lat, opiekun Alicja Siebierańska

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

» I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wielka Brytania oczami dziecka"

    • Kaja Walczak 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Polska pędzlem malowana"

    • Julia Buda 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Symbole Niepodległej Polski. Kto Ty jesteś? Polak Mały"

    • Kaja Walczak 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Matka Boża Różańcowa" : 

    •  I miejsce - Kaja Walczak 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    •  II miejsce - Piotr Piątek 3 lata, opiekun Anna Łabuz

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kim będę, kiedy dorosnę":

    •  I miejsce - Nadia Szot 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    •  III miejsce - Kaja Walczak 3 lata, opiekun Anna Łabuz

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Nasze Polskie stroje ludowe"

    •   II miejsce Aleksandra Filipek 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

    •   Wyróżnienie Aleksandra Duszkiewicz 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» II miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "100 lat temu w Fatimie"

    • Maja Garbarz 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» Nagroda w Konkursie Plastycznym "Uśmiech dziecka" w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej Akademia Aquafresh. Wszystkie dzieci otrzymały zestaw produktów do higieny jamy ustnej natomiast placówka otrzymała zestaw książek edukacyjnych oraz tablicę magnetyczną.

    •  opiekun Alicja Siebierańska

» Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Dziecięce marzenia"

    • Mateusz Guzy 4 lata, opiekun Dorota Staszko

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Marzenia małego człowieka" - II edycja : 

    • Weronika Jung 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jem zdrowo, żyję zdrowo" : 

    • Lena Rusek 6 lat, opiekun Alicja Siebierańska

 » Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bocian w literaturze dziecięcej" : 

    • Zofia Muniak 6 lat, opiekun Donata Witek

KONKURSY GMINNE

» Gminny Konkurs Plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

    •  Nagroda - Maciej Budak 4 lata, opiekun Dorota Staszko

    •  Wyróżnienie - Nadia Szot 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    •  Wyróżnienie - Adrian Memmola 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» Gminny Konkurs Plastyczny "Bohaterowie utworów Marii Konopnickiej"

    •  Nagroda -  Emilia Rzeźnik 4 lata, opiekun Dorota Staszko

    •  Wyróżnienie - Piotr Piątek 3 lata, opiekun Anna Łabuz

    •  Wyróżnienie - Lena Rusek 6 lat, opiekun Alicja Siebierańska

 » VII Gminny Konkurs Muzyczny "Rozśpiewane Przedszkolaki"

    •  Nagroda -  Magdalena Zgórniakiewicz, Emilia Kolb, Kacper Zalot 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

    •  Wyróżnienie - Maja Lodarska, Dorota Litwin, Blanca Pardel, Zofia Muniak 6 lat, opiekun Donata Witek

Rok 2016/2017

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w licznych konkursach- plastycznych, muzycznych, logopedycznych na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, kuratoryjnym, powiatowym, gminnym. Sam udział jest już niezwykłym wyróżnieniem dla przedszkolaków, ale możemy pochwalić się licznymi sukcesami osiągniętymi przez najmłodszych.

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

» II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mamo, Tato, nie siedź na kanapie!" 

    • Maja Zielińska 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mamo, Tato, nie siedź na kanapie!" 

    • Katarzyna Duszkiewicz 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zakładka do książki" 

    • Aleksandra Filipek 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bukiet Pani Jesieni" : 

    • Julia Buda 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Polska - moja ojczyzna" : 

    • Filip Kurmaniak 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - przyjaciel dzieci i dorosłych" : 

    • Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Anna Łabuz

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "To Ziemia - dzieci świata" : 

    • Filip Kurmaniak 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" : 

    • Julia Buda 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesień w sadzie" : 

    • Aliksander Ficek 3 lata, opiekun Dorota Staszko

» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Listko-ludki" : 

    • Maja Krawiec 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Malujemy swoje emocje" : 

    • Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Anna Łabuz

» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pilnujmy marzeń"

    • Tomasz Wiech 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "O uśmiech dziecka" w ramach Akademii Aquafresh

     • Udział w programie - wszystkie grupy. Wykonanie nagrodzonej pracy - 4 latki, opiekun Alicja Siebierańska.

» II miejsce w głosowaniu internetowym i wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój wymarzony kucyk" w ramach Akademii My Little Pony

    • Udział w programie - wszystkie grupy. Wykonanie nagrodzonej pracy - 4 latki, opiekun Alicja Siebierańska.

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - przyjaciel dzieci i dorosłych" : 

    • Aleksander Piechota 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Halloween'owe straszydła" kategoria najlepszy pomysł: 

    • Karol Ziomek 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wiosna, wiosenka, zielona panienka...": 

    • Marta Wiech 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jaja, jajka, jajeczka..": 

    • Marta Wiech 4 lata, opiekun Anna Łabuz

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wielkanocna palma": 

    • Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Anna Łabuz

 » Wyróżnienie w  III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Miś na olimpiadzie sportowej" : 

    • Julia Buda 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Anna Łabuz

 

KONKURSY POWIATOWE

» Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "U Jasia i Małgosi" : 

    • Zoofia Paterak 6 lat, opiekun Donata Witek

 

KONKURSY GMINNE

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Henryk Sienkiewicz w moich oczach":

    • Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa":

    • Emilia Rzeźnik 3 lata, opiekun Dorota Staszko

    • Grzegorz Piątek 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa":

    • Kinga Budak 6 lat, opiekun Dorota Witek

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Wiosno, ach to Ty!":

    • Maciej Budak 3 lata, opiekun Dorota Staszko

    • Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Amelia Gawryś 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Rozśpiewane przedszkolaki":

    • Katarzyna Duszkiewicz, Julia Rak, Maja Pietryka, Hanna Skolimowska 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " Rozśpiewane przedszkolaki":

    • Adrianna Białek, Gabriela Białek, Kinga Budak, Gabriela Ciemięga 6 lat, opiekun Donata Witek

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " Henryk Sienkiewicz w moich oczach":

    • Kinga Budak 6 lat, opiekun Donata Witek

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " Wiosno, ach to Ty!":

    • Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Katarzyna Duszkiewicz 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

    • Kinga Budak 6 lat, opiekun Donata Witek

 

KONKURSY PRZEDSZKOLNE

 » Konkurs "Eko-pojazd z plastikowej butelki"

    • I miejsce - Gabriela Białek 6 lat, Kacper Zalot 4 lata

    • II miejsce - Karol Ziomek 4 lata

    • III miejsce - Konrad Jamróz 6 lat, Tomasz Wiech 5 lat, Jakub Gawryś 4 lata

    • Wyróżnienie - Emilia Kolb 4 lata, Marta Wiech 4 lata

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie