Świetlica przedszkolna

Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Pora roku - Zima

Ogłoszenia dla rodziców

---------------------------------------------------------

Prosimy Rodziców o nie wchodzenie w obuwiu do sal

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Rodzice dzieci 3 i 4-letnich,

·         Prosimy o pozostawienie w szatni przynajmniej jednego kompletu ubranek zastępczych. Powinien on zawierać obowiązkowo: skarpetki, majtusie, rajstopki, koszulki, spodenki oraz ubranka dostosowane do aktualnej pory roku (tak by w razie potrzeby, dziecko miało zapasowy komplet do przebrania w swoim worku lub podpisanej reklamówce).

·      Prosimy o wkładanie pantofelków do worka jedynie przy wychodzeniu dzieci z przedszkola do domu. Gdy przyprowadzają Państwo dzieci, zostawiajcie buciki pod półką- nie w worku. To znacznie ułatwi nam ubieranie grupy na spacer.

·      Listy opłat za wyżywienie i świadczenia będą wywieszone imiennie osobno dla każdego dziecka  na tablicy informacyjnej wraz z kwotą do zapłaty.