Świetlica przedszkolna

Pora roku - Wiosna

---------------------------------------------------------

Dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie informuje, że od 1 marca 2018 r. wpłaty  za żywienie i świadczenia będą uiszczane po zakończeniu miesiąca czyli płatność do 10-tego następnego miesiąca.

Prosimy Rodziców o nie wchodzenie w obuwiu do sal

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Rodzice dzieci 3 i 4-letnich,

·         Prosimy o pozostawienie w szatni przynajmniej jednego kompletu ubranek zastępczych. Powinien on zawierać obowiązkowo: skarpetki, majtusie, rajstopki, koszulki, spodenki oraz ubranka dostosowane do aktualnej pory roku (tak by w razie potrzeby, dziecko miało zapasowy komplet do przebrania w swoim worku lub podpisanej reklamówce).

·      Prosimy o wkładanie pantofelków do worka jedynie przy wychodzeniu dzieci z przedszkola do domu. Gdy przyprowadzają Państwo dzieci, zostawiajcie buciki pod półką- nie w worku. To znacznie ułatwi nam ubieranie grupy na spacer.

·      Listy opłat za wyżywienie i świadczenia będą wywieszone imiennie osobno dla każdego dziecka  na tablicy informacyjnej wraz z kwotą do zapłaty.