Pora roku - Jesień

Rok 2017/2018

Rok 2018/2019

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w licznych konkursach- plastycznych, muzycznych, logopedycznych na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, kuratoryjnym, powiatowym, gminnym. Sam udział jest już niezwykłym wyróżnieniem dla przedszkolaków, ale możemy pochwalić się licznymi sukcesami osiągniętymi przez najmłodszych.

Co nas wyróżnia?

W naszej placówce nauczyciele wraz z dziećmi i rodzicami z powodzeniem realizują szereg programów, projektów i akcji, w których oprócz zdobywania w niebanalny sposób szerokich umiejętności i wiedzy, wspólnie osiągamy liczne sukcesy. Do tej pory z dużym zaangażowaniem zrealizowaliśmy następujące przedsięwzięcia:

Znalezione obrazy dla zapytania akademia aquafreshZnalezione obrazy dla zapytania mamo tato wolę wodę logoZnalezione obrazy dla zapytania moje dziecko idzie do szkoły logo

Znalezione obrazy dla zapytania akademia my little pony logoPodobny obrazPodobny obraz

Podobny obrazPodobny obrazZnalezione obrazy dla zapytania 5 porcji warzyw i owoców logoZnalezione obrazy dla zapytania porcja pozytywnej energii logo

Podobny obrazPodobny obrazPodobny obraz  Zdjęcie użytkownika Iwona Mnich. Znalezione obrazy dla zapytania światełko pamięci dla łyczakowa Znalezione obrazy dla zapytania pomóż zwierzętom przetrwać zimę logoZnalezione obrazy dla zapytania kiermasz świąteczny grafikaZnalezione obrazy dla zapytania DBIZnalezione obrazy dla zapytania DBIZnalezione obrazy dla zapytania akademia misia haribo logo

Znalezione obrazy dla zapytania akademia buliba Znalezione obrazy dla zapytania zbieramy makulaturę gif

Listy kandydatów

Na stronie http://zs-chorzelow.pl/index.php/rekrutacja znajduje się lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie oraz do klasy I Szkoły Podstawowej w Chorzelowie na rok szkolny 2018/2019.

Zgodnie z zasadami rekrutacji prosimy o „Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola/ klasy I Szkoły Podstawowej” w dniach od 27.03. do  06.04.2018 r. na druku dostępnym w sekretariacie lub na stronie internetowej http://zs-chorzelow.pl/index.php/rekrutacja .

Rok 2017/2018

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

» II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Moje ulubione drzewo" :

• Filip Streb 4 lata, opiekun Dorota Staszko

» III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Kubuś Puchatek moim przyjacielem" :

• Hanna Skolimowska 6 lat, opiekun Donata Witek

» Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Barwy Niepodległości" :

• Dorota Litwin 6 lat, Dominik Rokoszak 6 lat, opiekun Alicja Siebierańska

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

» I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wielka Brytania oczami dziecka"

• Kaja Walczak 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Polska pędzlem malowana"

• Julia Buda 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Symbole Niepodległej Polski. Kto Ty jesteś? Polak Mały"

• Kaja Walczak 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Matka Boża Różańcowa" :

•  I miejsce - Kaja Walczak 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

•  II miejsce - Piotr Piątek 3 lata, opiekun Anna Łabuz

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kim będę, kiedy dorosnę":

•  I miejsce - Nadia Szot 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

•  III miejsce - Kaja Walczak 3 lata, opiekun Anna Łabuz

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Nasze Polskie stroje ludowe"

•   II miejsce Aleksandra Filipek 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

•   Wyróżnienie Aleksandra Duszkiewicz 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» II miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "100 lat temu w Fatimie"

• Maja Garbarz 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» Nagroda w Konkursie Plastycznym "Uśmiech dziecka" w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej Akademia Aquafresh. Wszystkie dzieci otrzymały zestaw produktów do higieny jamy ustnej natomiast placówka otrzymała zestaw książek edukacyjnych oraz tablicę magnetyczną.

•  opiekun Alicja Siebierańska

» Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Dziecięce marzenia"

• Mateusz Guzy 4 lata, opiekun Dorota Staszko

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Marzenia małego człowieka" - II edycja :

• Weronika Jung 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jem zdrowo, żyję zdrowo" :

• Lena Rusek 6 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bocian w literaturze dziecięcej" :

• Zofia Muniak 6 lat, opiekun Donata Witek

KONKURSY GMINNE

» Gminny Konkurs Plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

•  Nagroda - Maciej Budak 4 lata, opiekun Dorota Staszko