^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Lato



Rok 2017/2018

Rok 2017/2018

 Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w licznych konkursach- plastycznych, muzycznych, logopedycznych na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, kuratoryjnym, powiatowym, gminnym. Sam udział jest już niezwykłym wyróżnieniem dla przedszkolaków, ale możemy pochwalić się licznymi sukcesami osiągniętymi przez najmłodszych.

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

» II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Moje ulubione drzewo" : 

    • Filip Streb 4 lata, opiekun Dorota Staszko

» III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Kubuś Puchatek moim przyjacielem" : 

    • Hanna Skolimowska 6 lat, opiekun Donata Witek

» Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Barwy Niepodległości" : 

    • Dorota Litwin 6 lat, Dominik Rokoszak 6 lat, opiekun Alicja Siebierańska

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

» I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wielka Brytania oczami dziecka"

    • Kaja Walczak 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Polska pędzlem malowana"

    • Julia Buda 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Symbole Niepodległej Polski. Kto Ty jesteś? Polak Mały"

    • Kaja Walczak 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Matka Boża Różańcowa" : 

    •  I miejsce - Kaja Walczak 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    •  II miejsce - Piotr Piątek 3 lata, opiekun Anna Łabuz

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kim będę, kiedy dorosnę":

    •  I miejsce - Nadia Szot 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    •  III miejsce - Kaja Walczak 3 lata, opiekun Anna Łabuz

»  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Nasze Polskie stroje ludowe"

    •   II miejsce Aleksandra Filipek 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

    •   Wyróżnienie Aleksandra Duszkiewicz 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» II miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "100 lat temu w Fatimie"

    • Maja Garbarz 5 lat, opiekun Alicja Siebierańska

» Nagroda w Konkursie Plastycznym "Uśmiech dziecka" w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej Akademia Aquafresh. Wszystkie dzieci otrzymały zestaw produktów do higieny jamy ustnej natomiast placówka otrzymała zestaw książek edukacyjnych oraz tablicę magnetyczną.

    •  opiekun Alicja Siebierańska

» Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Dziecięce marzenia"

    • Mateusz Guzy 4 lata, opiekun Dorota Staszko

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Marzenia małego człowieka" - II edycja : 

    • Weronika Jung 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jem zdrowo, żyję zdrowo" : 

    • Lena Rusek 6 lat, opiekun Alicja Siebierańska

 » Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bocian w literaturze dziecięcej" : 

    • Zofia Muniak 6 lat, opiekun Donata Witek

KONKURSY GMINNE

» Gminny Konkurs Plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

    •  Nagroda - Maciej Budak 4 lata, opiekun Dorota Staszko

    •  Wyróżnienie - Nadia Szot 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    •  Wyróżnienie - Adrian Memmola 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» Gminny Konkurs Plastyczny "Bohaterowie utworów Marii Konopnickiej"

    •  Nagroda -  Emilia Rzeźnik 4 lata, opiekun Dorota Staszko

    •  Wyróżnienie - Piotr Piątek 3 lata, opiekun Anna Łabuz

    •  Wyróżnienie - Lena Rusek 6 lat, opiekun Alicja Siebierańska

 » VII Gminny Konkurs Muzyczny "Rozśpiewane Przedszkolaki"

    •  Nagroda -  Magdalena Zgórniakiewicz, Emilia Kolb, Kacper Zalot 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

    •  Wyróżnienie - Maja Lodarska, Dorota Litwin, Blanca Pardel, Zofia Muniak 6 lat, opiekun Donata Witek

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie