^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Zima

 

Kiermasz Świąteczny

20 grudnia w naszym przedszkolu odbył się Kiermasz Świąteczny. Jak co roku cieszył się wielkim powodzeniem. Dzieci z przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami oraz własnoręcznie, przygotowali liczne bombki, aniołki, choinki, pierniczki, stroiki i mnóstwo innych pięknych ozdób. Wiele z nich przygotowali własnoręcznie nauczyciele.Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na atrakcje dla dzieci. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz tym, którzy nabyli przygotowane ozdoby. Niech będą wspaniałą ozdobą na Bożonarodzeniowych stołach.                                  Alicja Siebierańska

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie