^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Lato



Rok 2016/2017

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w licznych konkursach- plastycznych, muzycznych, logopedycznych na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, kuratoryjnym, powiatowym, gminnym. Sam udział jest już niezwykłym wyróżnieniem dla przedszkolaków, ale możemy pochwalić się licznymi sukcesami osiągniętymi przez najmłodszych.

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

» II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mamo, Tato, nie siedź na kanapie!" 

    • Maja Zielińska 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mamo, Tato, nie siedź na kanapie!" 

    • Katarzyna Duszkiewicz 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zakładka do książki" 

    • Aleksandra Filipek 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bukiet Pani Jesieni" : 

    • Julia Buda 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Polska - moja ojczyzna" : 

    • Filip Kurmaniak 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - przyjaciel dzieci i dorosłych" : 

    • Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Anna Łabuz

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "To Ziemia - dzieci świata" : 

    • Filip Kurmaniak 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" : 

    • Julia Buda 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesień w sadzie" : 

    • Aliksander Ficek 3 lata, opiekun Dorota Staszko

» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Listko-ludki" : 

    • Maja Krawiec 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Malujemy swoje emocje" : 

    • Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Anna Łabuz

» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pilnujmy marzeń"

    • Tomasz Wiech 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "O uśmiech dziecka" w ramach Akademii Aquafresh

     • Udział w programie - wszystkie grupy. Wykonanie nagrodzonej pracy - 4 latki, opiekun Alicja Siebierańska.

» II miejsce w głosowaniu internetowym i wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój wymarzony kucyk" w ramach Akademii My Little Pony

    • Udział w programie - wszystkie grupy. Wykonanie nagrodzonej pracy - 4 latki, opiekun Alicja Siebierańska.

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - przyjaciel dzieci i dorosłych" : 

    • Aleksander Piechota 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Halloween'owe straszydła" kategoria najlepszy pomysł: 

    • Karol Ziomek 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wiosna, wiosenka, zielona panienka...": 

    • Marta Wiech 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jaja, jajka, jajeczka..": 

    • Marta Wiech 4 lata, opiekun Anna Łabuz

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wielkanocna palma": 

    • Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Anna Łabuz

 » Wyróżnienie w  III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Miś na olimpiadzie sportowej" : 

    • Julia Buda 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Anna Łabuz

 

KONKURSY POWIATOWE

» Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "U Jasia i Małgosi" : 

    • Zoofia Paterak 6 lat, opiekun Donata Witek

 

KONKURSY GMINNE

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Henryk Sienkiewicz w moich oczach":

    • Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa":

    • Emilia Rzeźnik 3 lata, opiekun Dorota Staszko

    • Grzegorz Piątek 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa":

    • Kinga Budak 6 lat, opiekun Dorota Witek

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Wiosno, ach to Ty!":

    • Maciej Budak 3 lata, opiekun Dorota Staszko

    • Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Amelia Gawryś 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Rozśpiewane przedszkolaki":

    • Katarzyna Duszkiewicz, Julia Rak, Maja Pietryka, Hanna Skolimowska 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " Rozśpiewane przedszkolaki":

    • Adrianna Białek, Gabriela Białek, Kinga Budak, Gabriela Ciemięga 6 lat, opiekun Donata Witek

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " Henryk Sienkiewicz w moich oczach":

    • Kinga Budak 6 lat, opiekun Donata Witek

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " Wiosno, ach to Ty!":

    • Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Katarzyna Duszkiewicz 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

    • Kinga Budak 6 lat, opiekun Donata Witek

 

KONKURSY PRZEDSZKOLNE

 » Konkurs "Eko-pojazd z plastikowej butelki"

    • I miejsce - Gabriela Białek 6 lat, Kacper Zalot 4 lata

    • II miejsce - Karol Ziomek 4 lata

    • III miejsce - Konrad Jamróz 6 lat, Tomasz Wiech 5 lat, Jakub Gawryś 4 lata

    • Wyróżnienie - Emilia Kolb 4 lata, Marta Wiech 4 lata

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie