^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Wiosna



Nasz facebook

Rok 2015/2016

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w licznych konkursach- plastycznych, muzycznych, logopedycznych na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, kuratoryjnym, powiatowym, gminnym. Sam udział jest już niezwykłym wyróżnieniem dla przedszkolaków, ale możemy pochwalić się licznymi sukcesami osiągniętymi przez najmłodszych.

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

» Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina żyje zdrowo" : 

    • Blanka Pardel 4 lata, opiekun Dorota Staszko

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Higiena przedszkolaka, czystego dzieciaka" : 

    • Aleksandra Duszkiewicz 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Cztery żywioły" : 

    • Aleksandra Filipek 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Cztery żywioły" : 

    • Maja Krawiec 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

 » II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpieczny przedszkolak na wakacjach" 

     • Liliana Furdyna 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

 » II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pilnujmy marzeń" 

     • Magdalena Zgórniakiewicz 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Portret mojej mamy" :

     • Kinga Budak 5 lat, opiekun Donata Witek

» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kopernik we wszechświecie - czy coś o tym wiecie?" :

     • Aleksandra Duszkiewicz 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ozdoby Bożonarodzeniowe" : 

      • Aleksandra Duszkiewicz 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

»  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "W Bożonarodzeniowym nastroju" :

       • Kinga Budak 5 lat, opiekun Donata Witek

»  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Miś w literaturze dziecięcej" :

       • Hanna Skolimowska 4 lata, opiekun Dorota Staszko

 

KONKURSY POWIATOWE

»  Nagroda w Konkursie Plastycznym "Hej, miła godzinka, stroi się choinka!" : 

    • Aleksandra Duszkiewicz 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Julia Buda 3 lata, opiekun Anna Łabuz

    • Lena Rusek 4 lata, opiekun Dorota Staszko

    • Hanna Skolimowska 4 lata, opiekun Elżbieta Woźniak

    • Dominik Durda 6 lat,  opiekun Donata Witek

 

KONKURSY GMINNE

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Zatrzymane jesienią":

     Marta Wiech 3 lata, opiekun A. Siebierańska

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie plastycznym "Zatrzymane jesienią": 

    • Grzegorz Roman 5 lat, opiekun W. Paśko

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym "Anioły - stróże Bożego Narodzenia": 

    • Maja Zielińska 3 lata, opiekun A. Siebierańska

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Zatrzymane jesienią":

    • Magdalena Zgórniakiewicz 3 lata, opiekun A. Łabuz

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym "Anioły - stróże Bożego Narodzenia": 

    • Aleksandra Duszkiewicz 3 lata, opiekun A. Siebierańska

    • Liliana Furdyna 3 lata, opiekun A. Łabuz

    • Grzegorz Piątek 4 lata, opiekun

    • Milena Kurmaniak 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

    • Kinga Budak 5 lat, opiekun Donata Witek

    • Dominik Durda 6 lat, opiekun Donata Witek

    • Maja Krępa 6 lat, opiekun Donata Witek

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Anioły - stróże Bożego Narodzenia": 

    • Adrian Memmola 3 lata, opiekun A. Łabuz

» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne w moim domu"

    • Hanna Skolimowska 4 lata, opiekun Dorota Staszko

    • Amelia Gawryś 4 lata, opiekun Dorota Staszko

    • Maksymilian Furdyna 6 lat, opiekun Wiesława Paśko

    • Milena Kurmaniak 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne w moim domu"

    • Maja Zielińska 3 lata, opiekun Anna Łabuz

    • Magdalena Zgórniakiewicz 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska

    • Kinga Budak 5 lat, opiekun Donata Witek

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Muzycznym "Rozśpiewane przedszkolaki"

    • Kinga Budak, Maja Krępa, Monica Memmola, Gabriela Zawisza, opiekun Donata Witek

    • Adrianna Białek, Milena Kurmaniak, Justyna Szumacher, Przemysław Wojnarowski, opiekun Wiesława Paśko

 » Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym "Utwory Marii Konopnickiej w czterech porach roku"

    • Karol Ziomek 3 lata, opiekun Anna Łabuz

» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Muzycznym "Utwory Marii Konopnickiej w czterech porach roku"

    • Jakub Gawryś 3 lata, opiekun Anna Łabuz

    • Michał Ziomek 5 lat, opiekun Wiesława Paśko

    • Gabriela Białek 5 lat, opiekun Donata Witek

 

 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie