KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
» II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mamo, Tato, nie siedź na kanapie!"
• Maja Zielińska 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mamo, Tato, nie siedź na kanapie!"
• Katarzyna Duszkiewicz 5 lat, opiekun Wiesława Paśko
» III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zakładka do książki"
• Aleksandra Filipek 3 lata, opiekun Alicja Siebierańska
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bukiet Pani Jesieni" :
• Julia Buda 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Polska - moja ojczyzna" :
• Filip Kurmaniak 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - przyjaciel dzieci i dorosłych" :
• Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Anna Łabuz
» I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "To Ziemia - dzieci świata" :
• Filip Kurmaniak 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" :
• Julia Buda 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesień w sadzie" :
• Aliksander Ficek 3 lata, opiekun Dorota Staszko
» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Listko-ludki" :
• Maja Krawiec 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Malujemy swoje emocje" :
• Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Anna Łabuz
» III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pilnujmy marzeń"
• Tomasz Wiech 5 lat, opiekun Wiesława Paśko
» V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "O uśmiech dziecka" w ramach Akademii Aquafresh
• Udział w programie - wszystkie grupy. Wykonanie nagrodzonej pracy - 4 latki, opiekun Alicja Siebierańska.
» II miejsce w głosowaniu internetowym i wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój wymarzony kucyk" w ramach Akademii My Little Pony
• Udział w programie - wszystkie grupy. Wykonanie nagrodzonej pracy - 4 latki, opiekun Alicja Siebierańska.
» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - przyjaciel dzieci i dorosłych" :
• Aleksander Piechota 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Halloween'owe straszydła" kategoria najlepszy pomysł:
• Karol Ziomek 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wiosna, wiosenka, zielona panienka...":
• Marta Wiech 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jaja, jajka, jajeczka..":
• Marta Wiech 4 lata, opiekun Anna Łabuz
» Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wielkanocna palma":
• Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Anna Łabuz
» Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Miś na olimpiadzie sportowej" :
• Julia Buda 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
• Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
• Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Anna Łabuz
KONKURSY POWIATOWE
» Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "U Jasia i Małgosi" :
• Zoofia Paterak 6 lat, opiekun Donata Witek
KONKURSY GMINNE
» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Henryk Sienkiewicz w moich oczach":
• Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa":
• Emilia Rzeźnik 3 lata, opiekun Dorota Staszko
• Grzegorz Piątek 5 lat, opiekun Wiesława Paśko
» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa":
• Kinga Budak 6 lat, opiekun Dorota Witek
» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Wiosno, ach to Ty!":
• Maciej Budak 3 lata, opiekun Dorota Staszko
• Liliana Furdyna 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
• Amelia Gawryś 5 lat, opiekun Wiesława Paśko
» Nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym " Rozśpiewane przedszkolaki":
• Katarzyna Duszkiewicz, Julia Rak, Maja Pietryka, Hanna Skolimowska 5 lat, opiekun Wiesława Paśko
» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " Rozśpiewane przedszkolaki":
• Adrianna Białek, Gabriela Białek, Kinga Budak, Gabriela Ciemięga 6 lat, opiekun Donata Witek
» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " Henryk Sienkiewicz w moich oczach":
• Kinga Budak 6 lat, opiekun Donata Witek
» Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " Wiosno, ach to Ty!":
• Jakub Gawryś 4 lata, opiekun Alicja Siebierańska
• Katarzyna Duszkiewicz 5 lat, opiekun Wiesława Paśko
• Kinga Budak 6 lat, opiekun Donata Witek
KONKURSY PRZEDSZKOLNE
» Konkurs "Eko-pojazd z plastikowej butelki"
• I miejsce - Gabriela Białek 6 lat, Kacper Zalot 4 lata
• II miejsce - Karol Ziomek 4 lata
• III miejsce - Konrad Jamróz 6 lat, Tomasz Wiech 5 lat, Jakub Gawryś 4 lata
• Wyróżnienie - Emilia Kolb 4 lata, Marta Wiech 4 lata