^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Wycieczka do Zabajki

15 maja dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wyruszyły wraz z opiekunami na wycieczkę do Klubu Jeździeckiego Zabajka. Każde dziecko miało okazję przejechać się na wybranym koniu lub kucyku. Dzieciaki zobaczyły również stajnię i boxy w których mieszkają zwierzęta. Kolejną atrakcją była przejażdżka bryczką oraz zwiedzanie mini - zoo w którym można było podziwiać m.in. lamę, osiołki, strusie czy kozy kameruńskie. Nie zabrakło również czasu na zabawę na placu zabaw oraz na ciepły posiłek. To był dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń. Z uśmiechami na twarzach, zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.                                                                         Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie