^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

W zdrowym ciele zdrowy duch

W ubiegłym tygodniu przedszkolaki miały okazję poćwiczyć w rytmie zumby. Po raz kolejny dowiodły, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością oraz że nawet tak energiczny taniec jak zumba, nie jest w stanie spożytkować energii, która drzemie w najmłodszych:-). Zabawa z animatorami okazała się wspaniale spędzonym czasem. Nawet chłopcy z wypiekami na twarzach chętnie uczestniczyli w pląsach. W końcu "ruch to zdrowie!".                 Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie