^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Spotkanie ze strażakami :)

11 maja przedszkolaki gościły strażaków z OSP w Chorzelowie. Dzielni Strażacy z wielką pasją i ciekawością przedstawili jak wygląda ich praca. Ogromne wrażanie na dzieciach zrobił wóz strażacki oraz akcesoria, które prezentowali strażacy. Wychowankom szczególnie spodobała się prezentacja akcji gaszenia pożaru oraz możliwość założenia  przez chętne przedszkolaki prawdziwego kasku strażackiego i przy asyście strażaków udział w gaszeniu ognia. Ponadto, dzieci miały okazję wejść do wozu strażackiego, i obejrzeć go wewnątrz. Nie zabrakło także pokazu armatki wodnej, znajdującej się na wozie strażackim oraz sprzętu używanego do udzielania pierwszej pomocy. Strażacy zaprezentowali również dzieciom sygnał strażacki  oraz przypomnieli numer telefonu na który trzeba dzwonić, by uzyskać pomoc. Na zakończenia spotkania wszystkie dzieci podziękowały Strażakom i wręczyły upominki z okazji obchodzonego przez Nich Święta, życząc wyłącznie udanych i bezpiecznych akcji.                 Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie