^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki :)

Wszyscy dobrze wiemy jak bogate w witaminy są soki owocowe czy warzywne. Dlatego warto pomóc dzieciom polubić je. Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale sprytny sposób by zastąpić słodycze. Przekonaliśmy się o tym dzisiaj, podczas robienia i picia soków przez dzieci w naszym przedszkolu. Przedszkolaki pełne zainteresowania i ciekawości przystąpiły do mycia owoców i warzyw, później pozostało już tylko wrzucenie ich do sokowirówki i sok gotowy. Degustacja wspólnie przygotowanego soku, zachęciła dzieci do jego wypicia. Wszystkim bardzo smakował. To była kolejna lekcja promująca zdrowe odżywianie, a jednocześnie okazja do wspaniałej zabawy i radości z degustacji.                                            Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie