^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Ziemi. W tym dniu przedszkolaki przyszły ubrane na zielono, na znak tego, że wszyscy chcemy, by nasza planeta była czysta i zielona. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawach, grach ekologicznych oraz wykonać prace plastyczne. To był wspaniały dzień pełen wrażeń i uśmiechu. Również na co dzień możemy dbać o nasze najbliższe otoczenie, czego uczymy każdego dnia w naszym przedszkolu. Wraz z dziećmi, rodzicami i pracownikami przedszkola segregujemy śmieci, zbieramy zużyte baterie i nakrętki oraz uczestniczymy w wielu ekologicznych akcjach. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w ochronie naszego środowiska.                                                                                                                            Alicja Siebierańska

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie