^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Legenda o Smoku Wawelskim

25 marca do dzieci z naszego przedszkola przyjechał Teatrzyk Fiku - Miku z Krakowa z przedstawieniem pt. "Legenda o Smoku Wawelskim". Aktorzy w bardzo ciekawy sposób przedstawili historię Szewczyka Dratewki i Smoka. Mali widzowie usłyszeli piękne piosenki o Krakowie, dowiedzieli się, jaka rzeka płynie przez Kraków i o której godzinie jest grany Hejnał Mariacki. Na koniec wspólnie z aktorami wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę "Laj koniku laj laj, poprzez cały kraj, kraj". Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom, które gromkimi brawami pożegnali artystów.                                                                                                                                                                Alicja Siebierańska

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie