^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - WiosnaNasz facebook

Tradycje Wielkanocne w moim domu

Dnia 22 marca 2016 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbyło się otwarcie pokonkursowej wystawy prac plastycznych uczniów gminy Mielec, pt. „Tradycje Wielkanocne w moim domu”. Uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów przedstawili szereg prac nawiązujących do wielkanocnych tradycji. Nie zabrakło palm, koszyczków i pisanek wykonanych ręcznie różnymi technikami. Wśród prac znalazły się także wielkanocne zwyczaje przedstawione na obrazkach naszych przedszkolaków. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!                                                                                                                           Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie