^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Tradycje Wielkanocne w moim domu

Dnia 22 marca 2016 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbyło się otwarcie pokonkursowej wystawy prac plastycznych uczniów gminy Mielec, pt. „Tradycje Wielkanocne w moim domu”. Uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów przedstawili szereg prac nawiązujących do wielkanocnych tradycji. Nie zabrakło palm, koszyczków i pisanek wykonanych ręcznie różnymi technikami. Wśród prac znalazły się także wielkanocne zwyczaje przedstawione na obrazkach naszych przedszkolaków. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!                                                                                                                           Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie