^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek...

Każdy ostatni czwartek karnawału to "Zapusty". Wedle tradycji to dzień, w którym możemy sobie pozwolić na małe "co nieco". Trudno sobie wyobrazić, aby ktoś zapominał o spróbowaniu w tym dniu pulchnego smakołyku. Ten stary zwyczaj na dobre zadomowił się w naszym przedszkolu. To także doskonała okazja, aby w ciekawy dla dzieci sposób tworzyć możliwość poznawania i kultywowania zwyczajów i tradycji polskich. Dzisiaj wszystkie przedszkolaki miały okazję spałaszować pyszności. Wszystkim dzieciom i dorosłym życzymy pysznego dnia ;)           Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie