^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - WiosnaNasz facebook

Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek...

Każdy ostatni czwartek karnawału to "Zapusty". Wedle tradycji to dzień, w którym możemy sobie pozwolić na małe "co nieco". Trudno sobie wyobrazić, aby ktoś zapominał o spróbowaniu w tym dniu pulchnego smakołyku. Ten stary zwyczaj na dobre zadomowił się w naszym przedszkolu. To także doskonała okazja, aby w ciekawy dla dzieci sposób tworzyć możliwość poznawania i kultywowania zwyczajów i tradycji polskich. Dzisiaj wszystkie przedszkolaki miały okazję spałaszować pyszności. Wszystkim dzieciom i dorosłym życzymy pysznego dnia ;)           Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie