^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Zdrowo się odżywiamy - spotkanie z panią intendentką

Dzieci z grup 5 i 6 latków miały okazję porozmawiać o zdrowym odżywianiu. W tym celu zaprosiły do siebie panią intendentkę, która układa jadłospisy i codziennie dba o dostarczanie zdrowych i świeżych produktów do przedszkolnej kuchni. Pani Ewa opowiedziała dzieciom w jaki sposób powinniśmy się odżywiać i dlaczego jest to tak ważne. Każdy przedszkolak już wie, że właściwy sposób odżywiania ma decydujący wpływ na zdrowie, sprawność fizyczną i umysłową oraz jego dalszy rozwój. Nieprawidłowe żywienie powoduje zaburzenia procesów wzrastania i biologicznych procesów życiowych. Bardzo ważną sprawą jest przekazywanie prawidłowych nawyków żywieniowych i korygowanie tych złych przez osoby dorosłe zarówno w domu jak i w przedszkolu.                                        Alicja Siebierańska

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie