^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Zima

 

Nasz facebook

Anioły- stróże Bożego Narodzenia

17 grudnia w SOKiS w Chorzelowie został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczny "Anioły- stróże Bożego Narodzenia". Podczas wernisażu rozdane zostały nagrody i wyróżnienia. Wśród laureatów znalazły się nasze przedszkolaki: Maja Krępa - 6 lat, Dominik Durda- 6 lat, Kinga Budak-5 lat, Milena Kurmaniak- 5 lat, Grzegorz Piątek- 4 lata,  Liliana Furdyna- 3 lata, Maja Zielińska- 3 lata,  Aleksandra Duszkiewicz- 3 lata oraz Adrian Mammola- 3 lata, który zdobył wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!                                                                        Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie