^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - WiosnaNasz facebook

Spotkanie z higienistką

Nasze przedszkolaki spotkały się z higienistką w ramach realizowanego programu "Moje dziecko idzie do szkoły". Pani pielęgniarka przeprowadziła z dziećmi 5, 6 – letnimi pogadankę o zachowaniach prozdrowotnych dotyczących: zdrowego żywienia, dbałości o higienę osobistą, konieczności odwiedzania gabinetu stomatologicznego czy lekarskiego, korzystania ze świeżego powietrza, właściwego dobierania odzieży do warunków atmosferycznych. Dzieci miały okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.                                                            Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie