^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Hej, miła godzinka, stroi się choinka!

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Wypożyczalnię Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej MBP SCK w Mielcu. Na konkurs wpłynęło aż 388 prac, tym bardziej jest nam miło, że wśród laureatów znalazły się dzieci z naszego przedszkola. 9 grudnia uroczyście rozdano nagrody w SCK w Mielcu.Organizatorzy konkursu w związku z tym, że konkurs cieszył się tak niezwykłym odzewem, oprócz nagród przewidzianych regulaminem, postarali się o nagrody dodatkowe, ufundowane przez sponsorów. W kategorii "Choineczki- obrazeczki" nagrodę dodatkową zdobyła Lena Rusek - 4 l. W kategorii "Papierowe, z natury i makulatury" nagrodę ufundowaną przez sponsora zdobyła Hanna Skolimowska - 4  oraz Dominik Durda 6 l. Nagrody zdobyły również najmłodsze przedszkolaki: Aleksandra Duszkiewicz 3 l i Julia Buda 3 l. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu.                                 Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie