^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Zima

 

Nasz facebook

Akcja "Świetlik"

W czwartek 26 listopada ponownie gościliśmy funkcjonariuszy Komendy Policji. Tym razem policjanci odwiedzili nas w ramach akcji profilaktycznej "Świelik", której celem było pokazanie jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Zadaniem akcji było propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, udział pieszych w ruchu drogowym, pogadanki na temat bezpieczeństwa oraz rozdanie odblasków ratujących życie. Każde dziecko otrzymało odblaskową opaskę, którą już wie jak nosić, by być widocznym dla kierowców. Serdecznie dziękujemy organizatorom za przeprowadzenie akcji w naszym przedszkolu. Wierzymy, że dzięki niej, nasze przedszkolaki będą jeszcze bardziej bezpieczne na drodze.                                                                                                                 Alicja Siebierańska

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie