^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Spotkanie z policjantem

W piątek 6 listopada, przedszkolaki spotkały się z policjantem w ramach realizowanego przez 5,6-latki programu edukacyjnego "Moje dziecko idzie do szkoły". Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się po drogach, jak bawić się w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji zagrożeń. Poruszone zostały również zagadnienia dotyczące zachowania ostrożności w kontaktach z obcymi.. Miały okazję poćwiczyć bezpieczne przechodzenie przez jezdnię, jednocześnie pamiętając o konieczności używania odzieży z elementami odblaskowymi. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wyposażenie i umundurowanie policjanta. Uwieńczeniem spotkania była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu, który na czas pobytu zaproszonych gości stanął w ogrodzie przedszkola. Każde dziecko miało okazję usiąść na chwilę za kierownicą lub w tylnej części radiowozu. Ponadto przedszkolaki mogły włączyć i posłuchać sygnałów policyjnej syreny. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, nasi podopieczni wręczyli policjantom pamiątkową laurkę.                                                                                                                   Alicja Siebierańska

     

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie