^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Cygańska baśń

W środę 4 listopada, przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. "Cygańska baśń" w wykonaniu aktorów z teatru Bazyl z Rzeszowa. Była to zainspirowana cygańską baśniowością historia ptaka Cirikłoro, który oddał wolność za piękny głos i kolorowe piórka. To magiczna opowieść o poszukiwaniu swojego szczęścia, swego miejsca w świecie, a przede wszystkim o znaczeniu wolności w życiu. Dzieci miały okazję posłuchać cygańskiej muzyki, obejrzeć ciekawą scenografię i kolorowe stroje aktorów oraz zatańczyć cygański taniec. Była to wspaniała podróż do krainy wyobraźni i okazja do odkrycia nowych, nieznanych światów.                                              Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie