^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Przedszkolaki na poczcie

W czwartek 22 października, przedszkolaki odwiedziły Pocztę w Chorzelowie. Dzieci miały okazję przyjrzeć się pracy urzędników pocztowych oraz zaobserwować jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza. Podczas wycieczki dzieci utrwalały nawyk właściwego, kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych, zapoznały się z wyglądem Poczty oraz jej wyposażeniem. Wycieczka okazała się bardzo interesująca i dostarczyła najmłodszym wielu wrażeń. Pracownikom Poczty w Chorzelowie składamy serdeczne podziękowania za miłe przyjęcie.             Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie