^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Zima

 

Nasz facebook

Cenne rady...

15 września gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr lalek "Bajka" ze Starego Sącza, który zaprezentował nam przedstawienie "Cenne Rady". Dzieci z zaciekawieniem śledziły przygody kukiełkowych bohaterów. Miały okazję nie tylko rozwijać swoje zainteresowania teatrem, ale także dowiedziały się jak unikać zagrożeń na co dzień, aby uchronić swoje życie i zdrowie. Utrwaliły również wiadomości na temat bezpiecznego korzystania z ruchu drogowego i potwierdziły ze cenne rady i pouczenia rodziców są bardzo ważne.                                                  Alicja Siebierańska

  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie