Nowy rok szkolny już tuż-tuż. Zebranie z rodzicami.

Dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie zaprasza Rodziców nowo przyjętych dzieci do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 oraz przedstawicieli trójek klasowych pozostałych grup na spotkanie organizacyjne w dniu 31 sierpnia 2020 r. o godz.16.00 w budynku przedszkola.
Zajęcia wychowania przedszkolnego odbywać się będą od wtorku 1 września 2020 r. w godz. 6.00-16.00 z zachowaniem procedur związanych z reżimem sanitarnym

Wszelkie informacje na temat spraw organizacyjnych będą podane przez wychowawców w pierwszych dniach września.

Co przynieść ze sobą pierwszego dnia?

- podpisane na podeszwie- buciki na przebranie, takie które dziecko będzie umiało samodzielnie zdjąć i założyć,

- podpisany worek/reklamówkę z zapasowymi ubraniami (pozostawiony w szatni),

- podpisany malutki ręcznik koniecznie z przyszytą zawieszką

*Dla dzieci, które leżakują, przynosimy piżamkę oraz wyłącznie poszewki na poduszkę i kołderkę (wymiar standardowy łóżeczkowy ok. 120x70 ). Nie przynosimy dodatkowych kocyków, poduszek ani prześcieradeł.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz Facebooka przedszkola, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje.

Znalezione obrazy dla zapytania zebranie organizacyjne w przedszkolu