Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 w Gminie Mielec:

• do przedszkoli i oddziałów przedszkolnychod 15 do 26 lutego 2021 r.
  • do klas I-szych szkół podstawowychod 22 do 5 marca 2021 r.

INFORMACJE DOTYCZĄCE REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA

Dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie ogłasza rekrutację do przedszkola  na rok szkolny 2021/2022. Dokumenty będą do pobrania w zakładce Rekrutacja lub w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00 - 14.00. Rodzice  dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym do przedszkola składają Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022.

W/w deklarację składa się w terminie 7 dni poprzedzających rekrutację. Niezłożenie deklaracji w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu od 1 września 2021r.
Rekrutację do przedszkola przeprowadza się na wolne miejsca w przedszkolu.
Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone na WNIOSEK rodzica/prawnego opiekuna dziecka. Rekrutacją do przedszkola objęte są dzieci w wieku od 3 do 6 lat nie uczęszczające do przedszkola w bieżącym roku szkolnym.
W przypadku wolnych miejsc w przedszkolu po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego w pierwszym terminie , przeprowadza się postępowanie uzupełniające.

Wnioski składać można w sekretariacie szkoły lub wrzucając do skrzynki pocztowej  przy budynku szkoły głównej.

Zgłoszenia i wnioski do pobrania w poniższym linku lub w sekretariacie szkoły.