Nasze akcje charytatywne - dziękujemy za zaangażowanie!

Chcemy bardzo serdecznie podziękować za włączenie się w akcje charytatywne, które organizowane były po raz kolejny w naszym przedszkolu. Odzew był ogromny i przerósł nasze oczekiwania. "Ile waży Święty Mikołaj?", "Kolorowe kredki", "Góra grosza", "Misie Ratownisie", "Zbiórka zniczy", "Zbiórka telefonów", "Tytka charytatywna" to tylko niektóre akcje, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Jesteśmy ogromnie wzruszeni i wdzięczni za Państwa wsparcie i pomoc.Akcje społeczne i charytatywne uczą nas dostrzegać, że czasami bardzo blisko jest ktoś taki sam jak my, kto ma takie same potrzeby, ale niewielkie możliwości, aby je zrealizować. "Praca" dla innych uczy nas pokory. Podjęte działania uwrażliwiają na potrzeby innych uczą empatii, większej wrażliwości na potrzeby, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zrobić więcej! A.S.

Obraz może zawierać: 16 osób     Obraz może zawierać: 14 osób     Obraz może zawierać: 1 osoba