Pasowanie na Przedszkolaka

27 listopada, odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Grupa maluszków już oficjalnie dołączyła do grona „prawdziwych” przedszkolaków. Zanim jednak odbyło się pasowanie, dzieci zaprezentowały się w części artystycznej w trakcie której recytowały wiersze, tańczyły oraz śpiewały piosenki. Podczas tej ważnej uroczystości, nie zabrakło również wspaniałych gości- Pani Dyrektor Mirosławy Wydro, Pani wicedyrektor Barbary Durej oraz rodziców, którzy towarzyszyli maluchom i oklaskami nagradzali występy swoich pociech. Po części artystycznej, dzieci przyrzekły nie grymasić oraz być zuchami i dobrymi kolegami. Punktem kulminacyjnym spotkania był moment Pasowania, którego dokonała Dyrekcja. Na pamiątkę tego wydarzenia, każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek. Był to ważny dzień dla trzylatków, ponieważ nie tylko zostały pełnoprawnymi przedszkolakami, ale także po raz pierwszy wystąpiły przed tak szeroką publicznością. Uroczystość uświetnił wspólny słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, który był okazją do ich bliższego poznania się.  A.S.

Obraz może zawierać: 9 osób, tłum   Obraz może zawierać: 16 osób, uśmiechnięci ludzie   Obraz może zawierać: 6 osób   Obraz może zawierać: 10 osób