^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Spotkanie ze Strażą Pożarną

7 czerwca przedszkolaki gościły strażaków z OSP w Chorzelowie. Dzielni Strażacy z wielką pasją i ciekawością przedstawili jak wygląda ich praca. Ogromne wrażanie na dzieciach zrobił wóz strażacki oraz akcesoria, które prezentowali strażacy. Wychowankom szczególnie spodobała się prezentacja akcji gaszenia pożaru oraz możliwość założenia przez chętne przedszkolaki prawdziwego kasku i przy asyście strażaków udział w gaszeniu. Ponadto, dzieci miały okazję zobaczyć wyposażenie wozu oraz sprzętu używanego do udzielania pierwszej pomocy. Strażacy zaprezentowali również dzieciom sygnał strażacki oraz przypomnieli numery alarmowe telefonu na które trzeba dzwonić, by uzyskać pomoc. Na zakończenia spotkania wszystkie dzieci podziękowały Strażakom za niezwykle pouczające spotkanie i wręczyły upominki, życząc wyłącznie udanych i bezpiecznych akcji.                                                    A.S.

 Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, dziecko i na zewnątrzObraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, dziecko i na zewnątrz Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie