^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Teatrzyk "Kot w butach"

6.06.2019r. przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. "Kot w Butach" w wykonaniu teatru Fiku-Miku. Historia opowiadała o przygodach dzielnego kota, który dzięki swojemu sprytowi odmienił życie biednego młynarczyka. Bajka zwróciła uwagę dzieciom na fakt, że przyjaźń i wierność jest cenniejsza od złota, a dobro zawsze zwycięża nad złem. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły występ aktorów, którzy za piękny występ nagrodzeni zostali dużymi brawami, a dzieci z uśmiechem na buziach jeszcze długo opowiadały o kocie, który chodził w butach.                               A.S.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba Obraz może zawierać: 1 osoba, na scenie i w budynku Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie stoją i w budynku

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie