Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Wycieczka do Eko Gospodarstwa Ogrodniczego w Mielcu

23 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Eko Gospodarstwa Ogrodniczego w Mielcu.  Podczas wycieczki zwiedziliśmy gospodarstwo i poznaliśmy warunki hodowli warzyw. Wiemy już po co w szklarniach potrzebne są trzmiele i jak działają nowoczesne mechanizmy wykorzystywane w cyklu produkcyjnym warzyw. Zapoznaliśmy się z zawodem ogrodnika i dowiedzieliśmy się, czego rośliny potrzebują do wzrostu i do życia. Po powrocie do przedszkola mieliśmy okazję spróbować pysznych pomidorków i ogórków, które dostaliśmy dzięki uprzejmości gospodarzy:) Serdecznie dziękujemy za przemiłe przyjęcie i przepiękne opowieści o tajemnicach ogrodniczego świata i uprawie roślin.                     A.S.

Obraz może zawierać: 2 osoby, dziecko i na zewnątrz Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, dziecko Obraz może zawierać: 1 osoba, roślina i na zewnątrz