^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Wycieczka do Eko Gospodarstwa Ogrodniczego w Mielcu

23 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Eko Gospodarstwa Ogrodniczego w Mielcu.  Podczas wycieczki zwiedziliśmy gospodarstwo i poznaliśmy warunki hodowli warzyw. Wiemy już po co w szklarniach potrzebne są trzmiele i jak działają nowoczesne mechanizmy wykorzystywane w cyklu produkcyjnym warzyw. Zapoznaliśmy się z zawodem ogrodnika i dowiedzieliśmy się, czego rośliny potrzebują do wzrostu i do życia. Po powrocie do przedszkola mieliśmy okazję spróbować pysznych pomidorków i ogórków, które dostaliśmy dzięki uprzejmości gospodarzy:) Serdecznie dziękujemy za przemiłe przyjęcie i przepiękne opowieści o tajemnicach ogrodniczego świata i uprawie roślin.                     A.S.

Obraz może zawierać: 2 osoby, dziecko i na zewnątrz Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, dziecko Obraz może zawierać: 1 osoba, roślina i na zewnątrz

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie