^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Teatrzyk "Złote dukaty"

20 maja nasze przedszkolaki miały przyjemność obejrzeć przedstawienie w wykonaniu aktorów teatru „Skrzat" z Krakowa pt. „Złote dukaty".  Kolejny raz aktorzy przenieśli Nas w piękny, kolorowy świat bajek... Dzieci obejrzały przygody wesołego kucharza, który zakochał się w królewnie Anabelli. Aby zdobyć jej rękę musiał pokonać wiele przeszkód i zdobyć złote dukaty. Jak to w bajkach bywa , wszystko dobrze się skończyło . Mikołaj zdobył dukaty i ożenił się z królewną. I tym razem miłość i dobro zwyciężyły.                                                                                        A.S.

 Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie stoją i w budynkuObraz może zawierać: 4 osoby, w budynku 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie