^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Przedstawienie teatralne "Zagubione bajeczki" w SOKiS

15 maja 2019 r. Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie zaprosił najmłodszych przedszkolaki oraz uczniów na przedstawienie teatralne "Zagubione bajeczki". Dzieci nie tylko obejrzały ciekawy występ aktorów, ale również mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat znanych bajek, wierszy i książek dla dzieci. Przedstawienie bardzo spodobało się najmłodszym widzom, którzy mieli okazję aktywnie w nim uczestniczyć. Dziękujemy Dyrekcji SOKiS za zaproszenie i możliwość kolejnego spotkania z żywym słowem.   A.S.

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i w budynku Obraz może zawierać: 1 osoba, na scenie, stoi i w budynku Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie siedzą i buty

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie