^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Wycieczka do Fabryki Czekolady

7.05.2019r. dzieci z wszystkich grup pod opieką wychowawczyń wybrały się na wycieczkę w niezwykle magiczne, pachnące czekoladą, słodkie miejsce jakim jest Fabryka Czekolady Coco De Mer w Rzeszowie. Wycieczkę rozpoczęliśmy od warsztatów w trakcie których, poznaliśmy historię powstawania czekolady oraz wysłuchaliśmy ciekawostek dotyczących jej produkcji. Z ogromnym zaciekawieniem podpatrywaliśmy także proces wytwarzania tego słodkiego przysmaku oraz podziwialiśmy czekoladową wystawę rzeźb i obrazów. Wszyscy mogli popróbować czekolady i wybrać swój ulubiony smak. Następnie, każdy odlał własną tabliczkę czekolady i według własnego pomysłu ją udekorował. Dodatkową atrakcją było malowanie obrazków płynną czekoladą.Za wzorową postawę każdego przedszkolaka nagrodzono dyplomem. Kiedy czekoladowe prace dzieci chłodziły się w lodówkach udaliśmy się do „Sali Zabaw” – strefy rozrywki, gdzie liczne atrakcje pozwoliły nam na spędzenie czasu w bardzo aktywnej formie. Po zjedzeniu posiłku, pełni wrażeń i nowej wiedzy - w doskonałych humorach bezpiecznie wróciliśmy do przedszkola. Obszerna fotorelacja z wycieczki dostępna jak zawsze na naszym Facebooku ;)                                                  A.S.

 Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, dziecko i zbliżenieObraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą i tabela

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie