^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Święto Flagi

„Czerwień to miłość, biel serce czyste, piękne są nasze barwy ojczyste”. 2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. My do tego dnia przygotowaliśmy się już wcześniej. W tematykę Święta Flagi wprowadził dzieci film edukacyjny pt. „Polskie Symbole Narodowe”. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obejrzały przygotowany materiał. Dzieci z łatwością poradziły sobie z układaniem puzzli, przedstawiających Godło Polski. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy z powagą i w pozycji na baczność Mazurka Dąbrowskiego. Na zakończenie wszystkie zgromadzone dzieci zwiedzały najważniejsze polskie miasta przy piosence pt. „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Przedszkolaki miały również okazję wykonać flagi Polski. Dzień ten był dla przedszkolaków wspaniałą lekcją przypomnienia sobie, że są Polakami, a Polska to ich Ojczyzna.                                                                            A.S.

Obraz może zawierać: 16 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą i w budynku Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie